“Restauracja poziom niżej niż hotel, w którym się znajduje”

Restauracja Pod Kominem
Nr 15 wśród 47 Restauracje (Wieliczka)
Opis: Mamy przyjemność zaprosić Państwa do restauracji Pod Kominem w zabytkowej Wieliczce. Dlaczego nazwaliśmy nasze miejsce Pod Kominem? Restauracja znajduje się dosłownie pod 46-metrowym kominem jedna z najwyższych budowli Wieliczki. Komin należał kiedyś do starej cegielni. Cegielnia była tu zawsze. Nikt w mieście nie pamięta innego krajobrazu. Komin z czerwonej cegły stoi całe stulecie i jest wpisany do ewidencji zabytków. Obecnie strzelistą budowlę widać z daleka, jest punktem charakterystycznym, stoi tuż przy drodze gminnej - ul. Narutowicza przed klasztorem OO. Franciszkanów, przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa. Nasza restauracja znajduje się zaledwie 15 minut drogi od Rynku Głównego w Krakowie co z pewnością jest doskonałym atutem by odwiedzić nas.

Po krótkim spotkaniu biznesowym w hotelowej salce wpadliśmy w 4 osoby na lunch. Spodziewaliśmy się smakołyków i trochę się rozczarowaliśmy. Sałatka dla fanów kurczaka, wg zeznań koleżanki przeładowana różnymi składnikami i udziwniona- więcej nie zawsze znaczy lepiej. Mój sandacz przesuszony i bez smaku (wiem, że to z natury bardzo delikatna ryba). Tatar wg zeznań kolegi smaczny.
Obsługa robiła wrażenie świeżo zatrudnionej więc z jednej strony można zrozumieć brak pewności siebie ale można i trzeba szkolić ludzi żeby przynajmniej odróżniali espresso macchiato od latte macchiato. Ogólne wrażenie średnie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Grzech000

Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jako goście hotelu zeszliśmy do restauracji na kolacje. Zajętych było pare stoliku, pan przyjął sprawnie zamówienie i do tego momentu było fajnie. Na dwie porcje makaronu i chłodnik czekaliśmy półtorej godziny. Jedzenie w smaku tak przeciętne, ze aż boli. Cena wybitnie wysoka w stosunku do jakości. Obiad jedliśmy na wprost wejścia do kopalni soli i tam było szybko, smacznie, profesjonalnie. Tu wszystko na odwrót. Mam wrażenie , ze i restauracja i cały hotel Lenart albo nigdy na 4 gwiazdki nie zasłużył, albo trafiliśmy na słabszy moment. Na pewno nie wrócimy i nie polecamy. Słabiutko.

Dziękujemy, JoannaTomasz
Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia. Polska i nie tylko. Dania są dobre i porcje dość duże. W ofercie są dania wegetariańskie i mięsne.
Wszystko ładnie podanej i smaczne.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, cubbus
Zrecenzowano 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem w oparciu o własne doświadczenie,możemy polecać to miejsce. Wszelkie formalności, ustalenia przebiegły jedynie drogą telefoniczną / mailową, co oszczedziło nam dużo czas, który przy kilkumiesiecznym dziecku jest na wagę złota. Stosunek ceny do jakości jest również bardzo satysfakcjonujący.
Świetne miejsce na urządzenie takiej imprezy rodzinnej. Eleganckie otoczenie, smaczne potrawy, miły i pomocny personel, kącik zabaw dla dzieci, udostepniony pokój hotelowy dla rodziców, by mogli komfortowo zająć się pielęgnacją dzieciątka, jasność komunikacji oraz szybko i miło załatwione formalności przez Panią Dr powodują, że z przyjemnością wrócimy w to miejsce przy okazji organizacji kolejnej imprezy rodzinnej.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Lidia K
Zrecenzowano 22 września 2018

Właściwie w recenzji Hotelu umieściłem opis i ocenę restauracji. Korzystałem z oferty obiadowej, baru, a także śniadania. Ceny przystępne, smacznie, miła obsługa. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Witold W. K

Restauracja Pod Kominem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wieliczka, Małopolskie
Wieliczka, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Kominem? Podziel się wrażeniami!