Wieliczka

“Jak we Włoszech ”
Ostaria 239 Ristorante — recenzja

Ostaria 239 Ristorante
Nr 7 wśród 47 Restauracje (Wieliczka)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Powinni zakazać takich restauracji w Polsce! Jedzenie jak we Włoszech, więc człowiek tęskni! Pyszne, niezwykle Włoskie dania. Bardzo duży wybór!

Dziękujemy, 462marcinz

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Wylądowaliśmy tutaj nieco przypadkowo, szukając jakiegoś ciekawego miejsca w okolicach Wieliczki. Menu zachęcało, opinie na TA również. Pizza faktycznie była pyszna. Doskonałe ciasto, świetnie skomponowane dodatki. Przystawkowe bakłażany również niczego sobie. Nieco zawiodłam się na polędwicy wieprzowej. Mięso było w porządku, sos również, ale ziemniaki psuły wszystko. Tłuste, niesmaczne, niewiele miały wspólnego z ziemniakami z pieca. Dobrany miks sałat zielonych był mieszanką marchewki i ogromnych ilości cebuli, więc zupełnie nie tym, czego się spodziewałam.
Na pizzę wrócę na pewno, być może wypróbuję coś jeszcze z menu, ale wcześniej dopytam dokładnie co zostanie podane.

Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Świetna obsługa i bardzo dobre jedzenie. My uwielbiamy pizze - te smakują jak prawdziwe włoskie! Polecam!

Dziękujemy, PatrycjaBeem
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam lokalizazcja na uboczu z dala od masy turystów i zgiełku miasta. Miałam okazję być tam kilka razy i z czystym sumieniem stwierdzam że jest pysznie. Pizza 1 klasa i to ciasto.... Mniam makarony, ravioli i torcik czekoladowy wszystko poprostu pyszne. NAPEWNO WRÓCĘ

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Zaglądamy regularnie od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiedliśmy na żadnym daniu. Z czystym sumieniem polecamy

Dziękujemy, ArkadiuszMich

Ostaria 239 Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wieliczka, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ostaria 239 Ristorante? Podziel się wrażeniami!