Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

W miniony weekend odwiedziłam hotel w towarzystwie mamy. Hotel usytuowany jest bezpośrednio przy Kopalni Soli . Pokoje czyste, dokładnie takie jakie widziałam na zdjęciach,łazienka czysta choć dość skromna. Odwiedziliśmy również restaurację danie dnia zupa pomidorowa oraz pierś z kurczaka z ziemniakami i surówką za 29 zł, dobra cena, zupa pyszna , natomiast surówka tak przesolona,że nie dało się jej zjeść.Hotel polecam raczej na krótki pobyt dla mało wymagających.

Dziękujemy, Justyna Z
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Klasyczny styl. Bliskość głównych atrakcji Wieliczki - kopalni i tężni, to wielka zaleta. Smaczne śniadania z dużym wyborem herbat i ekspresem do kawy. Wygodne łóżka. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Dziękujemy, Patrycja W
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Czyste pokoje, niestety wymagają trochę liftingu na miarę kolejnego wieku :). Przemiła obsługa. REWELACYJNA lokalizacja, 400 metrów od wejścia do kopalin soli i tężni. Niestety kłopot z parkowaniem (jedynie niewielki parking przy hotelu).

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Karol S
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

Pobyt bardzo udany, hotel godny polecenia. Przestronnie czyste pokoje- wspaniały widok na Tężnię w Wieliczce. Urozmaicone śniadanie oraz bardzo dobre potrawy serwowane w klimatycznej restauracji hotelowej. Bardzo dogodna lokalizacja- przepiękna okolica. Niedaleka odległość do Krakowa- naprawdę polecam!

Dziękujemy, Culture41603835615
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na klasę hotelu 3 gwiazdkowego to bardzo poprawnie. Jeśli mamy 3 gwiazdki to nie możemy wymagać wszystkiego jak każdy by myślał. Czysto, miła obsługa, poprawny hotel 3-gwiazdkowy. Mój pobyt był związany z pracą, a nie wypoczynkiem i Hotel Galicja spisał się w 100%

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa