Nowoczesny hotel, przestronne pokoje, czyściutko ,widac dbałość o szczegoly.Smaczne jedzenie w Restauracji Hotelowej. Sauna i Jacuzzi w obiekcie, w sam raz na weekendowy wypad z ukochanym . Polecam :)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Justyna Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FellowTraveler572267, Właściciel, Hotel LenartOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Justyno , bardzo miło poczytać taką super opinię .Dziękuję za polecenie ,Zapraszam ponownie .Z serdecznymi pozdrowieniami , z Wieliczki Elżbieta Lenart

Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Po raz kolejny miałem przyjemność kontaktu z Hotelem Lenart. Zarezerwowałem pobyt dla przyjaciół z Norwegii w dniach 25.07 - 29.07. Według przekazanej opinii pobyt i obsługa na bardzo dobrym poziomie, to samo dotyczy posiłków. Polecam.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie należymy do grupy entuzjastów tego hotelu. Na plus duże pokoje , ale na minus ich wystrój, wyposażenie i standard łazienki. Na plus to, ze pokój rodzinny to dwa połączone pokoje, oba świetnie wygłuszone. Na minus , ze dobre wygłuszenie odbywa się kosztem okien niemożliwych do otwarcia, a klimatyzacja tak szumi, ze aż głowa boli. Na plus możliwość przyjazdu z psem i to koniec plusów. Śniadanie bardzo słabe, niska jakość oferowanych dań. Na kolacje czekaliśmy półtorej godziny ( zajętych było parę stolików ). I nie były to wymyślone dania - makaron z sosem bolognese. Uwag by nie było, gdyby zdjąć jedną gwiazdkę - wtedy oczekiwania byłyby mniejsze. I zapewne nie wybralibyśmy tego hotelu. Dziurawa pościel, pleśń i zacieki w łazience , odrapane meble to na pewno nie czterogwiazdkowy standard.

1  Dziękujemy, JoannaTomasz
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Trochę trudno ocenić jednoznacznie to miejsce. Na pewno hotel tylko jako baza noclegowa bo otoczenie bardzo nieciekawe. Hotel stoi na parkingu dyskontu po drugiej stronie ulicy nie dokończony budynek. Piękna fasada zupełnie nie widoczna a najlepiej to obrazuje fakt, że rok wcześniej byłam na konferencji i dokonując rezerwacji w ogóle nie skojarzyłam tego miejsca. Usytuowanie wypadowe bardzo fajne bo 10 minut spacerkiem do kopalni a za sklepem pociąg który zabierze do Krakowa. Temat okien-w całym hotelu nie ma możliwości otwierania okien na krótki pobyt nie stanowi to problemu bo wentylacja jest ok /byliśmy w największe upały/.
Duży plus za duże przyjemnie urządzone pokoje i jedzenie. Naprawdę bardzo przyjemne śniadanie i dobry ładnie podany obiad. Strefa wellness jest sauna i jacuzzi ale tu mam uwagi bo prysznice popsute brak słuchawek w męskiej części, w damskiej tylko jedna oraz dyskotekowo świecące światełka woda w jacuzzi też mogłaby pachnieć lepiej. Reasumując hotel na lunch lub nocleg bardzo fajny. I jako estetce szkoda mi, że ten hotel nie jest usytuowany w innych okolicznościach przyrody.

Dziękujemy, Aleksandraaa_N
Zrecenzowano: 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel na poziomie. W pełni zasługuje na swoje 4*. Zdecydowanie polecam wszystkim.
Pokoje duże i przestronne. Miło nas zaskoczyły swoją wielkością. Czyste i ciche.
Jedyne zaskoczenie to brak okna, które można otworzyć. Jest klimatyzacja ale w nocy lubi szumieć...

Parking przy obiekcie. Miejsca pod dostatkiem.
Śniadanie ok. Raczej standard.

Obsługa różna. Czasem bardzo dobra a czasem jakby nie umiała mówić... Trzeba o wszystko wypytać.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, cubbus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelLenart W, Właściciel, Hotel LenartOdpowiedź udzielona 27 marca 2019

Szanowny gościu .Dziękujemy za fatygę zrecenzowania pobytu w naszym hotelu . W kwestii obsługi to jak w życiu niektórzy mogą mieć gorszy dzień lub dużo pracy albo po prostu taki charakter ;nierozmowny . Serdecznie pozdrawiam i zapraszam oczywiście następnym razem .Elżbieta Lenart