Zwiedzanie

Bardzo udana wycieczka.Pomimo długiego schodzenia w dół, które jest trochę męczące po dotarciu do... Przeczytaj więcej

malgorzatag890
Łódź, Polska
Skarby podziemii

Kopalnia soli jest czynną kopalnią. Ale...można zjechać w grupie pod ziemię i zwiedzać wydzielone... Przeczytaj więcej

Elżbieta S
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 087)

Kopalnie zwiedalismy 22.9.2019 o 13,10, grupa angielsko-jezyczna, 18 osob.
Cala nasza grupa byla zawiedziona podejsciem pani, kt. nas oprowadzala. Widocznie sie spieszyla a miala pretensje do przewodnika grupy przed nami, ze za dlugo opowiada....Niestety mamy porownanie z wczesniejszmi przewodnikami po Krakowie, kt. sie interesowali grupa, miejscem i tym zeby wszyscy byli zadowoleni i wyniesli sobie jak najwiecej. Wyszlo by na to samo albo lepiej sluchac tasme.
Swietne miejsce, kiepski przewodnik

Dziękujemy, Roman F

Bardzo ciekawa, edukacyjna wycieczka. Odbywa się wyłącznie z przewodnikiem, dzięki czemu można poznać historię tego miejsca. Momentami trochę chłodno, ale widoki niezapomniane, a ściany w kopalni naprawdę są słone. Warto tu przyjechać.

Dziękujemy, Małgorzata G
Zrecenzowano: 4 września 2019

Kawał historii, który trzeba zobaczyć. Zwiedzanie z przewodnikiem w grupach 30 osobowych. Po obejrzeniu wielki szacunek dla pracy ludzi i koni pod ziemią.

Dziękujemy, magdam109
Zrecenzowano: 4 września 2019

Do kopalni najlepiej wejść przed 10 w okresie wakacji jest o wiele mniej ludzi. Ja będąc o 9 nie stałam w kolejce po bilety,a gdy wychodziłam już z kopalni to kolejka miałam ponad 200 m, tylko do kas. Kopalnia i wystrój warto zobaczyć, niestety tempo oprowadzania i poganinie co chwila, byle więcej osób zobaczyło i więcej zarobić nie działa na korzyść. Wyszłam zdegustowana, nie było czasu zrobić sobie zdjęć,bo szła następna grupa. Ceny biletów bardzo duże, za takie pieniądze wymagałabym czegoś lepszego.

Rada dla rodziców z małymi dziećmi- w jednym miejscu kopalni, gdy mówią o wybuchu metanu jest efekt dźwiękowy, to naśladujący, więc pociechy mogą się przestraszyć.

1  Dziękujemy, lilenci
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę warto. Myślę, że każdy choć raz powinien odwiedzić to miejsce. Wybraliśmy trasę turystyczna, bilety kupione wcześniej przez internet, trzeba wydrukować lub odebrać w punkcie odbioru. Co kilka minut wchodzi grupa z przewodnikiem. Na dobry początek masa schodów w dół. Ostrzegają, że jest tam chłodno, natomiast zwiedzając w lecie, bam ubrana lekko i wcale nie zmarzłam. Przewodnik opowiada bardzo ciekawie, mnóstwo pięknych miejsc, widoków. Można robić zdjęcia. Wstęp kosztował 69zl- bilet normalny na trasę turystyczna.

Dziękujemy, domekzkart