Ciekawe miejsce

Będąc w okolicy należy odwiedzić to miejsce. Co prawda ceny biletów są dość wysokie ale wycieczka... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
tomcio1234
Zwiedzanie

Bardzo udana wycieczka.Pomimo długiego schodzenia w dół, które jest trochę męczące po dotarciu do... Przeczytaj więcej

malgorzatag890
Łódź, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 097)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Do kopalni najlepiej wejść przed 10 w okresie wakacji jest o wiele mniej ludzi. Ja będąc o 9 nie stałam w kolejce po bilety,a gdy wychodziłam już z kopalni to kolejka miałam ponad 200 m, tylko do kas. Kopalnia i wystrój warto zobaczyć, niestety tempo oprowadzania i poganinie co chwila, byle więcej osób zobaczyło i więcej zarobić nie działa na korzyść. Wyszłam zdegustowana, nie było czasu zrobić sobie zdjęć,bo szła następna grupa. Ceny biletów bardzo duże, za takie pieniądze wymagałabym czegoś lepszego.

Rada dla rodziców z małymi dziećmi- w jednym miejscu kopalni, gdy mówią o wybuchu metanu jest efekt dźwiękowy, to naśladujący, więc pociechy mogą się przestraszyć.

1  Dziękujemy, lilenci
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę warto. Myślę, że każdy choć raz powinien odwiedzić to miejsce. Wybraliśmy trasę turystyczna, bilety kupione wcześniej przez internet, trzeba wydrukować lub odebrać w punkcie odbioru. Co kilka minut wchodzi grupa z przewodnikiem. Na dobry początek masa schodów w dół. Ostrzegają, że jest tam chłodno, natomiast zwiedzając w lecie, bam ubrana lekko i wcale nie zmarzłam. Przewodnik opowiada bardzo ciekawie, mnóstwo pięknych miejsc, widoków. Można robić zdjęcia. Wstęp kosztował 69zl- bilet normalny na trasę turystyczna.

Dziękujemy, domekzkart
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

1. Można kupić bilety online (im wcześniej tym więcej godzin i dni, ponieważ jest duże zainteresowanie)
2. Bilet na konkretną godzinę nie równa się wejściu o tej godzinie- bilet ważny jest cały dzień, można wejść z wcześniejszą grupą (ok 40 osób) jeżeli jest miejsce. Jeśli jest dużo osób, wówczas przez kolejkę można wejść później.
3. Bilet ONLINE trzeba odebrać na miejscu w specialnym punkcie.
4. Czas zwiedzania 1.5 - 3h. Zależne od wybranej trasy.
5. Temperatura pod ziemią 17-19 stopni
6. Są parkingi praktycznie pod wejściem do szybu
7. Do pokonania jest ok 800 schodów
8. Dodatkowy PŁATNY(5zl) wjazd na wyższy taras widokowy nie warty uwagi.

Podsumowując, warto odwiedzić, tym bardziej że zwiedzanie jest niezależne od pogody.

Dziękujemy, Mati-suchy
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

wizyta po 10 latach widać ogromne zmiany na lepsze , organizacja , obsługa jak zwykle profesjonalna przewodnicy z ogromnym doświadczeniem , mnóstwo parkingów wszystko przygotowane dla turysty krajowego i zagranicznego

Dziękujemy, JacaTravel
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bylam tu kilka razy i wspomnienia byly wspaniale. Powrót....chyba nigdy więcej. Tlumy ludzi, pospiech, nerwowa atmosfera, to zadna przyjemność. Niby zwiedzanie ma trwać 3 godziny a to nie prawda, może o 7.30 pierwsze przejście. Przewodnik popędza, nie ma kiedy zdjęć zrobić, my goniliśmy przed nami grupę a z tyłu grupa goniła już nas. zwiedzanie trwało ok 2 godziny. Szkoda, że tak się popsuło.

Dziękujemy, Iwona L