Wieliczka
Zecydowanie warto odwiedzić

Kopalnię trzeba chociaż raz zobaczyć, mieszkam w okolicy i byłem w niej ponad 5 razy, mimo tego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
227erykr
Kraków, Polska
Ciekawe miejsce

Będąc w okolicy należy odwiedzić to miejsce. Co prawda ceny biletów są dość wysokie ale wycieczka... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
tomcio1234
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 118)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bylam tu kilka razy i wspomnienia byly wspaniale. Powrót....chyba nigdy więcej. Tlumy ludzi, pospiech, nerwowa atmosfera, to zadna przyjemność. Niby zwiedzanie ma trwać 3 godziny a to nie prawda, może o 7.30 pierwsze przejście. Przewodnik popędza, nie ma kiedy zdjęć zrobić, my goniliśmy przed nami grupę a z tyłu grupa goniła już nas. zwiedzanie trwało ok 2 godziny. Szkoda, że tak się popsuło.

Dziękujemy, Iwona L
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W drodze do Muszyny postanowiliśmy zajechać do Wieliczki.
Z czystym sumieniem przyznaję, że warto tam pojechać.
Trzeba jednak wybrać się tam wcześniej ponieważ kolejki są na prawdę długie.
Samo zwiedzanie trwa przynajmniej trzy godziny.
Do kopalni schodzimy o władnych siłach natomiast do góry wjeżdża się windą.
Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem który opisuje gdzie się znajdujemy.
Pod koniec zwiedzania jest możliwość zjedzenia w restauracji pod ziemią i kupna pamiątek.
Jest to piękna przygoda i polecam każdemu zwieszenie kopalni.

Dziękujemy, daria1986b
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Bylam tu dawno i wspomnienia byly wspaniale. Powrot byl bardzo nieudany. Tlumy ludzi, pospiech, nerwowa atmosfera, to zadna przyjemnosc.

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt do zwiedzania podczas pobytu w krakowie bardzo dużo historii, super miejsce. Najlepiej zamawiać bilety online ale i tak należy uzbroić się w cierpliwość duża kolejka przed wejściem trzeba czekać około godziny

1  Dziękujemy, wswoj
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo mi się podobała ta kopalnia. morzna tam lizać ściany i morzna było dotykać prawie wszystko. A pani przewodniczka fajnie opowiadała

Dziękujemy, Paweleo10