Wieliczka

“Po prostu rewelacja”
Warzelnia Smaków — recenzja

Warzelnia Smaków
Nr 7 wśród 47 Restauracje (Wieliczka)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

obsługa kelnerska 10/10 świadome swojej roli dla klienta bardzo miła profesjonalna obsługa /serwis polecam dla lokalnych mieszkańców oraz turystów lokalizacja 1000%

Dziękujemy, JacaTravel

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Nareszcie jest w Wieliczce lokal który zarówno daje bardzo dobre jedzenie jak i można czuć się tam swobodnie. Obsługa jest świetna i pomocna. Pełen profesjonalizm... Tak trzymać

Dziękujemy, Adventure10180406687
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy pstrąga wędzonego za namową wspaniałej kelnerki, trochę nieufni ale pomyśleliśmy, że trzeba spróbować nowych smaków i nie zawiedliśmy się! Pstrąg obłędny, zachwyci nawet mega wybrednych smakoszy! Po prostu niebo w gębie! Colesław wyśmienity, puree rewelacja! Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy!
Dla nas restauracja na 6 z ogromnym plusem! Tak trzymajcie, super!

Dziękujemy, ma_gorzatan2
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Przemiły personel, ładne, czyste wnętrze, smaczne jedzenie, a do tego spore porcje. Szczerze polecam.

Dziękujemy, anitak160624
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa na bardzo wysokim poziomie, obsługująca nasz stolik kelnerka służyła zarówno radą jak i pomocą. Nie było żadnego problemu, aby dostosować dania tak, by mogła zjeść je osoba na diecie bezlaktozowej i bezglutenowej.
Sam posiłek był jednym z lepszych jakie miałam przyjemność spożyć od dłuższego czasu (grillowany schab z oscypkiem), polecam również przepyszne lemoniady - jest to miła odmiana po odwiecznej coli i fancie - szczególnie podpasowała mi truskawkowa z arbuzem, ale z rozmarynem również robiła wrażenie :)
Wszystko bardzo ładnie podane, samo miejsce jest klimatyczne, czyste i zadbane.
Prawdę mówiąc nie spodziewałam się tak dobrej kuchni w tak małej miejscowości, szczególnie z uwzględnieniem wykluczeniem w dietach.
Zdecydowanie polecę to miejsce wszystkim swoim znajomym.

Na zdjęciach: kurczak bez panierki z warzywami i frytki (bez glutenu i laktozy), grillowany schab z oscypkiem i boczkiem oraz ziemniaczki z pieca z boczkiem (bez glutenu) oraz lemoniady.

1  Dziękujemy, palemkaaa

Warzelnia Smaków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wieliczka, Małopolskie

Wieliczka, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Warzelnia Smaków? Podziel się wrażeniami!