Wieliczka

“Pizza prawie jak włoskie oryginały”

Beztroski Pomidor Włoski
Nr 20 wśród 47 Restauracje (Wieliczka)

Menu nieco przemieszane bo i kuchnia włoska i schabowy i okresowo inne kuchnie, np. czeska. Domyślam się, że trzeba jakoś pchać biznes a przy tradycyjnej klienteli trzeba mieszać żeby trwać.

Byłem dwa razy.
Za pierwszym pizza z szynką parmeńską i rukolą. Ciasto cienkie, kruche, smaczne. Szynka dobrej jakości i hojnie dodana. Rukoli dużo i świeżej. Do tego świeżo przygotowana oliwa z peperoncino. W skali 1-6 daję 5+.

Za drugim razem zestaw czeski (cebulowa + gulasz knedlikami). Gulasz smaczny, knedliki dwa niewielkie (tu minus mały). Cebulowa ok. Grzanki mogłyby być bardziej dopieczone/chrupiące. W sumie na 5-.

Obsługa w obu przypadkach pomocna i uśmiechnięta. Brawo dla miłych Pań.
Druga wizyta

Dziękujemy, Grzech000

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ta restauracje, bardzo dobre posiłki, makarony jak i pizza wyśmienite, czysto i schludnie polecam

Dziękujemy, dariuszjucha
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega polecam Pizza z rukolą ogólnie fajny klimat, ceny umiarkowane i miła obsługa, mały minus za niewielki parking

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To już nasza kolejna wizyta w pomidorze. Dania są bardzo smaczne, czuć, że przygotowywane że świeżych składników.
Obsługa bardzo miła, krótki czas oczekiwania. Idealne miejsce na rodzinny obiad. Polecam.

Dziękujemy, Magda E
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie,ogródek fajny ale tych dzieci drących sporo.Polecam na kolację fajnie,większy spokój.

Dziękujemy, TomaszD248

Beztroski Pomidor Włoski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wieliczka, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Beztroski Pomidor Włoski? Podziel się wrażeniami!