“Fajna miejscówa w centrum Wieliczki”
SŁODKO czy SŁONO — recenzja

SŁODKO czy SŁONO
Nr 12 wśród 47 Restauracje (Wieliczka)
Opis: Slodko czy Slono to niekonwencjonalne bistro, dedykowane wszystkim oczekującym odrobiny więcej jakości i smaku zarówno od szybkiej przekąski w biegu jak i regularnego posilku. Slodko czy Slono oferuje proste menu:dobrej jakości burgery,pyszne frytki z sosami, a także pyszna kawę slodkości:ciasta, lody świderki i rzemieślnicze.

Przyjazne miejsce zarówno na kawę z ciachem (słodko) jak i np burgera (słono). Do tego smaczne i ciekawe smaki lodów rzemieślniczych. Burgery poprawne i smaczne ale bez szczególnego łał. Ostatnio po zmianie dwie osobne sale i o ile dotychczasowa trzyma poziom obsługi, o tyle w nowej za barem pani/dziewczyna, która robi wrażenie jakby tam była za karę. Na kawę i słodko miejscówa nr 1 w Wieliczce.

Dziękujemy, Grzech000

pozdrowienia dla pani która zrobiła łaskę podając frytki(zapominając specjanie sosu o który musiałam sie prosić) po upomnieniu sie o sos podała go dużo (powiedziała przy tym że było z nią nie zadzierać) ps. sos prawie wylał sie z pojemniczka :)

Dziękujemy, kiczka123
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Szukaliśmy daleko a znaleźliśmy blisko. Choć lokal nie imponuje wystrojem i wielkością zachęcił nas dużą ilością klientów, którzy w nim przebywali. Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu zjedliśmy tu naprawdę smaczne burgery popijając smacznym piwkiem. Obsługa miła i sprawna, przyjemna atmosfera a w lokalu pachnie smacznym mięsem a nie starym olejem. Polecam

Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Dobra lokalizacja , ciekawe rodzaje lodów , dobra kawa , miła obsługa, czysty nowoczesny lokal profesjonalny personel .

Dziękujemy, JacaTravel
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Krotki przystanek i szybki odpoczynek przy dobrej kawie to podstawa. Mozna jeszcze zamowic ciasteczko.

Dziękujemy, Anna F

SŁODKO czy SŁONO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w SŁODKO czy SŁONO? Podziel się wrażeniami!