“obsługa koszmar”
SŁODKO czy SŁONO — recenzja

SŁODKO czy SŁONO
Nr 12 wśród 47 Restauracje (Wieliczka)
Opis: Slodko czy Slono to niekonwencjonalne bistro, dedykowane wszystkim oczekującym odrobiny więcej jakości i smaku zarówno od szybkiej przekąski w biegu jak i regularnego posilku. Slodko czy Slono oferuje proste menu:dobrej jakości burgery,pyszne frytki z sosami, a także pyszna kawę slodkości:ciasta, lody świderki i rzemieślnicze.

pozdrowienia dla pani która zrobiła łaskę podając frytki(zapominając specjanie sosu o który musiałam sie prosić) po upomnieniu sie o sos podała go dużo (powiedziała przy tym że było z nią nie zadzierać) ps. sos prawie wylał sie z pojemniczka :)

Dziękujemy, kiczka123

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Szukaliśmy daleko a znaleźliśmy blisko. Choć lokal nie imponuje wystrojem i wielkością zachęcił nas dużą ilością klientów, którzy w nim przebywali. Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu zjedliśmy tu naprawdę smaczne burgery popijając smacznym piwkiem. Obsługa miła i sprawna, przyjemna atmosfera a w lokalu pachnie smacznym mięsem a nie starym olejem. Polecam

Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Dobra lokalizacja , ciekawe rodzaje lodów , dobra kawa , miła obsługa, czysty nowoczesny lokal profesjonalny personel .

Dziękujemy, JacaTravel
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Krotki przystanek i szybki odpoczynek przy dobrej kawie to podstawa. Mozna jeszcze zamowic ciasteczko.

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Zamówiłam sałatkę cezar. W opisie były składniki miedzy innymi sałata rzymska której był brak i grzanki też brak. Prawdziwa sałatka cezar to nie była bo składała się z mixu sałat lodowej i czerwonej . Lepsza robię w domu ale chyba o to nie chodzi.

Dziękujemy, Agnieszka J

SŁODKO czy SŁONO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w SŁODKO czy SŁONO? Podziel się wrażeniami!