“Klimatyczne miejsce z wyśmienitym jedzeniem,wielokrotnie sprawdzonym.”

Karczma Pod Wielka Sola
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Wieliczka)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Karczma,która przyciągnie każdego smakosza dobrego polskiego jedzenia.Z menu trudno wybrać,bo wszystko smaczne ,ale polecam schabowego Szefa o wymiarach...25 x 45 cm.:))),który spokojnie sterczy dla 4 osób.Doskonałe są też żeberka i sałatka z selera.Warto zarezerwować sobie stolik,bo inaczej czasem/zwłaszcza w weekend/trzeba czekać na miejsce.Potrawy można również zamówić na wynos.Przyjemności w karczmie dopełnia wystrój,b.miła obsługa , piwo ważone na miejscu i możliwość zjedzenia posiłku na powietrzu.Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, HANNAOr

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój przyjemny, lokal przestronny i ładny. Obsługa profesjonalna i miła. Jedzenie pyszne w ogromnych porcjach. Schabowy wystarczający do wykarmienia 4 osobowej rodziny. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, monikakE9736IJ
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam szczerze wszystkim ceniącym dobrą kuchnię. Przyjemnie spędzany czas z super jedzeniem. Browar ważony na miejscu dodaje dodatkowego smaczka wizycie.

Dziękujemy, Teguss
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie napisze nic nowego, jedzenie rewelacja, gorąco polecam żurek i pierogi. Ocena 10 na 10.

Dziękujemy, lukaszladek
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wróciliśmy przed momentem z kolacjiżeberka wyborne,kwaśnica niczym spod samiuśkich Tater,rybki dobrze wysmażone a szarlotka z lodami połechtała na sam koniec nasze podniebienia.Pani Wiola miła,uśmiechnięta służyła pomocą cały wieczór.Napewno tam wrócimy

Dziękujemy, Renata L

Karczma Pod Wielka Sola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wieliczka, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Pod Wielka Sola? Podziel się wrażeniami!