“Polecam”

Kasztelanka Restauracja
Nr 34 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 5 września 2019

Wybraliśmy się wczoraj z rodziną do Sandomierza. Zajrzeliśmy tylko ze względu na dzieci bo chciały zjeść naleśniki na słodko. Naleśniki bardzo ładnie udekorowane. Zachęciły nasze niejadki, które zjadły wszystko. My z mężem zamówiliśmy kawę i szarlotkę z lodami.. ciepła szarlotka i zimne lody rozpływały się w ustach. Pyszności.. knajpa bardzo na plus, polecam.

Dziękujemy, Marzena K

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Lokal nie ma w zasadzie nic ciekawego do zaoferowania - ale cieszy się popularnoscią. Nie rozumiem tego fenomenu. Czasami wpadam tam na szybkie 50 gram, albo zimne piwo. raczej tam nie jadam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Jedzenie średniej jakości, obsługa w sumie bez zażaleń atmosfera pozostawia wiele do życzenia, jeśli chodzi o jakość obsługi to bardzo wolna realizacja

Dziękujemy, Testerkadan22
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Kucharz za słowami Pani Gessler truje ludzi
Jedzenie okropne a ceny nieźle
Placek po węgiersku tylko w nazwie, a w rzeczywistości kawałek niedosmazonego grubego placka ziemniaczanego, łyżka twardego mięsa z okropny sosem i łyżka śmietany
Żurek kiepski i nawet pitze nie umieją zrobić cebula przypalona
Odradzam wydawać tu pieniądze

Dziękujemy, Janusz B
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Odwiedziłam ostatnio z chłopakiem tą restaurację tłoczno, dosc drogo.
brak pierogów ruskich choć są w karcie. Sałatka z grillowanym kurczakiem dobra, choć jak dla mnie mniej sałaty mogłoby być bo wysypywało mi się z talerza, mój chłopak zaś zamówił pierś z kurczaka grillowaną, a jej cena to absurd 20zl za fileta wielkości dłoni, zestaw surówek których nie było zbyt wiele 10zl. Ogolnie dość zaniedbane miejsce jak na taką lokalizację i ceny. TOALETA TO PORAŻKA. Obsługa na duży plus, czas wydania jedzenia również. Chociaż miałabym wątpliwości czy chce tam wrócić.

Dziękujemy, Magda B

Kasztelanka Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Kasztelanka Restauracja? Podziel się wrażeniami!