“W miarę ”
30-ka Restauracja — recenzja

30-ka Restauracja
Nr 10 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Restauracja przy rynku, karta bardzo obszerna. Zupy raczej nie domowe:(. Zamówiliśmy pomidorową, ale czuć było koncentrat i od serca dołożyli makaranu, więc właściwie był to makaron z sosem pomidorowym:(. Smak bardzo przeciętny. Na plus mięso z rysztu, każdy z nas a była nas 6, zamowiliśmy różne rodzaje mięsa i wszystkie były świeże , dobrze przyprawione. Porcja frytek malutka, za to zestaw surowek akurat. Jednak przy rynku spodziewałam się większych rarytasów oraz promocji okolicznych dobroci.

Dziękujemy, Spryciara

Zrecenzowano 10 września 2019

Knajpa jak większość na rynku w większych miastach niestety. Ogólnie to mydło i powidło, jest rosół suto podsypany wegetką, jest kotlet, są pierogi i jest też kebab, czyli nic konkretnego, ale klient na pewno coś wybierze. Miejsce typowo zarobkowe, bez żadnego uroku ani niczegokolwiek. Jedyny pozytyw to dziewczyny które miło obsługują, uśmiechają się i uwijają się z robotą.

Dziękujemy, smak0sz
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Natomiast jedzenie mnie nie zaskoczyło , niby ok .Obsługa dość szybka.Ale smaki, mimo tego, ze byłem głodny nie powala.

Dziękujemy, igorek775
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

A właściwie 0 chyba w ogóle nie działający wyciąg nad płytą. Kiedyś późnym wieczorem tam wszedłem na szybkie 50 gram zmrożonej - i drobinki tłuszczu, zawarte w powietrzu, oblepiły mnie dokładnie. Ja - do kąpieli, ubranie - do pralni. Dramat.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadło zacne choć całe szczęście że zamówiłem podwójna porcje. Co bardzo zdziwiło Pana kelnera no ale cóż...

Dziękujemy, Viking_Tychy

30-ka Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w 30-ka Restauracja? Podziel się wrażeniami!