“Dobry punkt”
30-ka Restauracja — recenzja

30-ka Restauracja
Nr 10 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Natomiast jedzenie mnie nie zaskoczyło , niby ok .Obsługa dość szybka.Ale smaki, mimo tego, ze byłem głodny nie powala.

Dziękujemy, igorek775

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

A właściwie 0 chyba w ogóle nie działający wyciąg nad płytą. Kiedyś późnym wieczorem tam wszedłem na szybkie 50 gram zmrożonej - i drobinki tłuszczu, zawarte w powietrzu, oblepiły mnie dokładnie. Ja - do kąpieli, ubranie - do pralni. Dramat.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadło zacne choć całe szczęście że zamówiłem podwójna porcje. Co bardzo zdziwiło Pana kelnera no ale cóż...

Dziękujemy, Viking_Tychy
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo średnia restauracja. Jedzenie poprawne, jednak stosunek porcji do ceny jest słaby. Na możliwość zapłaty rachunku kartą się nie doczekaliśmy, po ok. 15 minutach sami zapłaciliśmy przy barze.

Dziękujemy, J8051AImartam
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja przy rynku idealna na posiady zarówno w ciągu dnia jak i późnym wieczorem. Obsługa przemiła a ceny niezbyt wygórowane. Na pewno tam wrócę.

Dziękujemy, JaromirR

30-ka Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w 30-ka Restauracja? Podziel się wrażeniami!