Zbrojownia w Sandomierzu

Takich miejsc, jak to na mapie naszego kraju potrzeba od zaraz! Żywe lekcje historii, takie jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 lipca 2019
matiz256
Łódź, Polska
Wizyta obowiązkowa!

Zrecenzowano: 26 czerwca 2019
Zofia D

Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Takich miejsc, jak to na mapie naszego kraju potrzeba od zaraz!
Żywe lekcje historii, takie jak tutaj, zawsze będą przyciągać dzieciaki (i nie tylko) i zachęcać do nauki o historii.
Bardzo polecam i na pewno tam jeszcze wrócę :)

Dziękujemy, matiz256
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Rewelacyjne miejsce dla całej rodziny. Interesujące, pełne ciekawych eksponatów. Inaczej niż w zwykłym muzeum, można wszystkiego dotknąć, przymierzyć stroje z epoki, zapozować do zdjęcia w zbroi rycerskiej. Do tego Pan Rycerz fantastycznie opowiadający o historii Sandomierza, widać, że zapaleniec, miłośnik historii i gawędziarz.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Zofia D
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Rycerz w ciekawy i humorystyczny sposób opowiada historię. Wszystkiego można dotknąć, można się przebierać. Jeżeli traficie na owego rycerza, to wyjdziecie bardzo zadowoleni. Dzieci będą zachwycone, dorośli uśmieja się do łez, gdyż rycerz tak opowiada.... Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam dla dużych i małych. :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 764teresak
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tej zbrojowni i od razu w obroty wziął nas pewien niewysoki Pan. Niestety nie znamy jego imienia, ale to właściwy człowiek na odpowiednim miejscu. Pozwala przymierzać, barwnie opowiada, widać, że historia i rycerstwo to jego pasja. Atrakcja obowiązkowa dla rodziców z dziećmi, będą zachwycone, a już na pewno nie będą znudzone.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Maglamaj
Zrecenzowano: 8 grudnia 2018

Zbrojownia na pewno jest warta odwiedzenia. Nie jest to miejsce duże, ale ciekawe eksponaty stanowią atrakcję zwłaszcza dla dzieci. Szczególnie, ze sporą część można dotykać, przymierzać, robić sobie zdjęcia. Wejście do zbrojowni znajduje sie w jednej z bocznych uliczek rynku.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
2  Dziękujemy, domekzkart