Romantyczny weekend

Sandomierz jest pięknie położonym miastem. Oferuję wspaniałe widoki oraz sporo atrakcji. Jest tam... Przeczytaj więcej

Marek S
Wszystko, w zasadzie, co potrzeba

mi do ładowania akumulatorów. Sandomierska Starówka - zawsze mi je ładuje. Wiele razy w roku. Od... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
Zbyszko C
Piaseczno, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

mi do ładowania akumulatorów. Sandomierska Starówka - zawsze mi je ładuje. Wiele razy w roku. Od wielu lat.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Kiedy już zachwycimy się Rynkiem, jego kamieniczkami i ratuszem, słynną studnią i gwarem, zdecydowanie warto ruszyć na spacer po Starym Mieście. Niektóre trakty jak z Rynku do Bramy Opatowskiej są raczej zatłoczone ale znajdziemy zaułki niemal puste, tchnące małomiasteczkową urodą i spokojem. Nie straszy tiu nawet wszechobecny duch Ojca Mateusza; można spokojnie wypić kawę lub piwo i cieszyć się życiem oraz Sandomierzem.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Marcin66
Zrecenzowano: 22 maja 2019

Stare Miasto w Sandomierzu charakterystyczny pochyły rynek z Ratuszem, wokół którego mieszczą się urokliwe kamieniczki w których mieszczą się kawiarenki, restauracji, sklepy z pamiątkami i liczne galerie sztuki Stare Miasto to także brama Opatowska, ucho igielne, piękne kościoły, Zamek itp wszystkie te zabytki znajduja się bardzo blisko siebie spokojnie jeden dzień wystarczy aby wszystko zwiedzić. Polecam Sandomierz na weekend..warto odwiedzić bardzo miło wspominamy pobyt w Sandomierzu

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, 786asiad
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stara część królewskiego miasta ma swój urok. Posiada bogatą architekturę i ciekawe zabytki. Warto po nim pospacerować.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Maglamaj
Zrecenzowano: 22 października 2018

Bardzo miłe i klimatyczne miejsce na mapie Polski. Związane z naszą historią. Można pospacerować i pooglądać stare kamieniczki i odpocząć w knajpkach na rynku.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Grzegorz M