Wąwóz Świętej Królowej Jadwigi
Wycieczka

Bardzo urokliwe miejsce które trzeba zobaczyć, wystające korzenie robią wrażenie. Miejcie godne... Przeczytaj więcej

magdalenad422
Dla koneserów.

karolbadziag
Gdynia, Polska

21.09.2019. Warto coś zobaczyć tylko dla tego, że jest to atrakcją. Dla koneserów coś idealnego, żeby pochodzić wśród fajnych efektów. Drzewa, które korzenie są widoczne i sięgają kilkanaście metrów widocznych, są efektami zjawiskowymi. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, karolbadziag

We wrzesniu 2019 przebywalismy turystycznie w Sandomierzu.Zwiedzalismy miedzy innymi wąwóz królowej Jadwigi.To bardzo unikatowe miejsce stworzone bardzo dawno przez naturę w takim unikalnym kształcie.Chroni przed upałem jest tajemnicze i urokliwe .Wspaniałe miejsce - inny swiat niz na górze .W Sandomierzu nikt nie planuje jak w Kazimierzu wybetonowac unikatowych na skale swiatową wąwózów , jak tam wprowadzic ciezki sprzet przecie to by sie zawaliło i zniszczyło bezpowrotnie.To chory , dziki pomysł.Co pokażemy naszym dzieciom za 50-100 lat - beton.Wspaniałe miejsce godne zwiedzenia przez turystów i miłośników naturalnej NIE BETONOWEJ - przyrody.Gorąco POLECAM- PRAWDZIWY UNIKAT.Brawo mądre władze Sandomierza.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Supersmakosz
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Poszliśmy bo trzeba. Ale bez wiedzy co to za wąwóz, jaka jest jego historia, brak jakiegokolwiek wrażenia. Włądze Sandomierza zdjae się uważają że wszyscy wszystko o Sandomierzu wiedzą a umieszczanie jakichkolwiek objaśnień jest wobec tego zupełnie niepotrzebne. Sam wąwóz jest krótki. KAżdy chciałby zjechać tam na sankach. Ale niec więcej nie daje.

2  Dziękujemy, Pakozwiedza
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wąwóz jest piękny, ale ku naszemu zaskoczeniu, krótki. Dłużej szliśmy tu ze Starówki, niż spacerowaliśmy wąwozem. W każdym razie miejsce to dało nam nieco cienia i ochłody. Można tu dojść od strony Rynku, przez Ucho Igielne.

Dziękujemy, Mirabilis-Podlasie
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wąwóz jest przepiękny (pomijając komary, przed którymi warto się zabezpieczyć). Proszę sobie wyobrazić nasze szczęśliwe dzieciństwo, i prawdziwe wówczas zimy: sanki w tym wąwozie - cudo!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Zbyszko C