Klimat po zmierzchu

Ryneczek jest uroczy, ładnie oświetlony o tętniący życiem (nie tylko turystycznym). Szczególnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 września 2020
martamN4992OX
zachwyt

piękny odrestaurowany czysty miejsca do siedzenia- ławeczki kawiarenki sklepiki . wspaniały... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2020
npgosia

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miasteczko, które warto zobaczyć. Jest sporo atrakcji, więc każdy może coś dla siebie znaleźć. ;)

1  Dziękujemy, srututu12345
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w centrum starego miasta. Bardzo duzo knajpek wololo. Ciekawa perspektywa ulozenia na wzgorzu. Najlepiej zwiedzac o 6 rano gdy jest pisto ;)

Dziękujemy, zuzannao2014
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Pojechaliśmy w ramach weekendowych wypadów "za miasto". W zasadzie bardzo podobne wrażenia do Kazimierza Dolnego. Jednak brak opisu tego co się widzi myślę bardzo utrudnia świadome zwiedzanie. Warto wcześniej poczytać. Starówka o typowo turystycznym zacięciu ale warto się przejść jak również zwiedzić okolicę (szlak winnic (niektóre ciekawe nie są na szlaku jak np. winnica sandomierska w Dwikozach), góry pieprzowe itp)

Dziękujemy, Pakozwiedza
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Dużo restauracji,barów i kafejek.Tylko jedna sprawa mnie ciekawi.Prawie wszędzie w ogródkach gastronomicznych są sfery dla palących i niepalących.Jak właściciele tych lokali zabraniają dymom z papierosów lecieć ze sfery palących na sferę dla niepalących?Mają umowę z wiatrem?Na piśmie?

1  Dziękujemy, Renata S
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Jeden z piękniejszych rynków w Polsce. Do tego oryginalna polska pyszna kuchnia i ceny !!.Tanio polecam
Szczególnie piekarnię i lody.

Dziękujemy, qczarq