Przyjemne widoki

Wróciłam tu po kilku latach.Przyjemny rynek , zadbany, czysty. Można tu spędzić trochę czasu ale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Ewa W
Województwo Lubelskie , Polska
Brak było tylko Księdza Mateusza:)

Bardzo miło spędzony czas. Miejsce, które chyba każdy zna z telewizji ma jedyny w swoim rodzaju... Przeczytaj więcej

-joanna-od-2016
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w centrum starego miasta. Bardzo duzo knajpek wololo. Ciekawa perspektywa ulozenia na wzgorzu. Najlepiej zwiedzac o 6 rano gdy jest pisto ;)

Dziękujemy, zuzannao2014
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Pojechaliśmy w ramach weekendowych wypadów "za miasto". W zasadzie bardzo podobne wrażenia do Kazimierza Dolnego. Jednak brak opisu tego co się widzi myślę bardzo utrudnia świadome zwiedzanie. Warto wcześniej poczytać. Starówka o typowo turystycznym zacięciu ale warto się przejść jak również zwiedzić okolicę (szlak winnic (niektóre ciekawe nie są na szlaku jak np. winnica sandomierska w Dwikozach), góry pieprzowe itp)

Dziękujemy, Pakozwiedza
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Dużo restauracji,barów i kafejek.Tylko jedna sprawa mnie ciekawi.Prawie wszędzie w ogródkach gastronomicznych są sfery dla palących i niepalących.Jak właściciele tych lokali zabraniają dymom z papierosów lecieć ze sfery palących na sferę dla niepalących?Mają umowę z wiatrem?Na piśmie?

1  Dziękujemy, Renata S
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Jeden z piękniejszych rynków w Polsce. Do tego oryginalna polska pyszna kuchnia i ceny !!.Tanio polecam
Szczególnie piekarnię i lody.

Dziękujemy, qczarq
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

W zasadzie - za każdym moim pobytem już sam Rynek wystarcza mi do szczęścia. Daje mi wszystko to, co jest mi potrzebne, by naładować akumulatory. Od sklepu "Wedelek", w którym Pan Ryszard z małżonką uśmiechają się serdecznie (Pan Ryszard - mój współbrat w noszeniu bobo z krzemieniem pasiastym), i w którym zaopatruję się w kawę, krówki, i buskowiankę w butelkach 1/2 litra - poprzez Kordę z jej tarasem i kanapkami (no, mojito - także), po Iluzjon z jego domowej roboty pieprzówką na dobranoc.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Zbyszko C