Klimat po zmierzchu

Ryneczek jest uroczy, ładnie oświetlony o tętniący życiem (nie tylko turystycznym). Szczególnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 września 2020
martamN4992OX
zachwyt

piękny odrestaurowany czysty miejsca do siedzenia- ławeczki kawiarenki sklepiki . wspaniały... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2020
npgosia

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Dużo restauracji,barów i kafejek.Tylko jedna sprawa mnie ciekawi.Prawie wszędzie w ogródkach gastronomicznych są sfery dla palących i niepalących.Jak właściciele tych lokali zabraniają dymom z papierosów lecieć ze sfery palących na sferę dla niepalących?Mają umowę z wiatrem?Na piśmie?

1  Dziękujemy, Renata S
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Jeden z piękniejszych rynków w Polsce. Do tego oryginalna polska pyszna kuchnia i ceny !!.Tanio polecam
Szczególnie piekarnię i lody.

Dziękujemy, qczarq
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

W zasadzie - za każdym moim pobytem już sam Rynek wystarcza mi do szczęścia. Daje mi wszystko to, co jest mi potrzebne, by naładować akumulatory. Od sklepu "Wedelek", w którym Pan Ryszard z małżonką uśmiechają się serdecznie (Pan Ryszard - mój współbrat w noszeniu bobo z krzemieniem pasiastym), i w którym zaopatruję się w kawę, krówki, i buskowiankę w butelkach 1/2 litra - poprzez Kordę z jej tarasem i kanapkami (no, mojito - także), po Iluzjon z jego domowej roboty pieprzówką na dobranoc.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z przepięknymi kamienicami i uliczkami. Jedyna przeszkodą są brukowa e i strome ulice, szczegolniejakpchacie wózek z dzieckiem

Dziękujemy, Viking_Tychy
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tygodniu, pomimo wakacji nie było tłumów i można było poczuć klimat tego urokliwego miasta. Świetne miejsce na spacer.

Dziękujemy, 701piotrw