Sandomierz

“Niedzielny obiad - mieszane uczucia”
Maly Rzym — recenzja

Maly Rzym
Nr 8 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pojechałem na niedzielny, rodzinny obiad skuszony smacznym jedzeniem podczas jednej z kolacji biznesowych. Ostatni weekend sierpnia a tu....pusto. Kelnerka nie spieszy się podążając z recepcji. Czas oczekiwania bardzo długi, za to dania bardzo ładnie podane i ....... to wszystko co można o nich powiedzieć. Mimo że mięso w hamburgerze naprawdę smaczne to bułka zawaliła całe danie bo była jaka wpadła w ręce......i ten ser nie do końca zapieczony. Kurczak bardziej zachwycał wyglądem jak smakował i chyba tylko widok z okna nie zawiódł.

Dziękujemy, zajcik97

Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Zamiast często drogich lub nieciekawych potraw na rynku, lepiej przyjechać nieco na ubocze, od Małego Rzymu i być bardzo zadowolonym ze zjedzonego posiłku :)

Dziękujemy, MarlenaStepien
Zrecenzowano 27 lutego 2019

Bardzo klimatyczne miejsce. Urokliwe położenie z ładnym widokiem, ciszą i spokojem. Obiekt świetnie wyposażony. Miła i profesjonalna obsługa, oraz dobra kuchnia.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, JurekSandomierski
Zrecenzowano 6 lutego 2019

W hotelu "Mały Rzym" wraz z mężem byliśmy już 4 razy i ani razu nie zostaliśmy zawiedzeni. Zacznę może od recepcji - bardzo miłe Panie, które zawsze są uśmiechnięte i pomogą. Pokoje zawsze dostawaliśmy w pełni sprawne i czyściutkie. 2 razy dostaliśmy widok na góry - i był przepiękny. Łazienki czyste, dostępne ręczniki, suszarka do włosów oraz płyn pod prysznic. Pokoje są sprzątane - Panie pukają i pytają czy czegoś potrzeba. Basen w hotelu to świetne miejsce na relaks po całodniowym spacerowaniu po Sandomierzu. Śniadania w hotelu to obłęd - czujesz się tam jak w raju - znajdziesz zawsze coś dla siebie.. kanapeczki, kiełbaski, parówki, płatki, słodkości, herbatę, kawę , soki, jajecznicę i wiele wiele innych rzeczy( oczywiście bardzo bardzo smaczne) :). Widoki z hotelowej restauracji zwłaszcza rano są przepiękne ( wschód słońca). Zawsze wracamy z uśmiechem na twarzy !:)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Angelakos
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w grudniowy weekend, nie było tłoczno. Bardzo dobre śniadania, duży wybór każdy znajdzie coś dla siebie. Przy okazji piękny widok. Obsługa działała b.sprawnie, niczego nie brakowało. Jeżeli chodzi o dania z karty, przejrzysta, również dostępne potrawy regionalne. Bardzo ładnie podane. Zależnie od dania różne poracje, nie wszystkie wystarczające i spory czas, oczekiwania za to minus. Ogólnie warte polecenia.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Anna S

Maly Rzym — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Maly Rzym? Podziel się wrażeniami!