Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w troje z małym dzieckiem. I naprawdę polecamy.
Pokoje rewelacja
Śniadanie pyszne
Obsługa przemiła
A po ogrodzie moja córka szalał do woli

Jedyny malutki minus brak łyżeczek dla dzieci ale nas uprzedzono i mieliśmy swoje

Dziękujemy, Viking_Tychy
Zrecenzowano: 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce oddalone 3-4 minuty spacerkiem od rynku. Przecudowny wręcz ogród. Można korzystać z ławeczek, huśtawki i napawać się tym widokiem. Pięknie zadbany teren. Coś niesamowitego. Skromną, ale jakże przyjazną i cudowną ozdobą tego terenu jest pies właścicieli, Ares :) Przemiły, kochany, stary, przytulaśny wilczurek. Jest w zagrodzie i wypuszczany pod okiem właścicielki, także bez obaw ;) Świetna murowana altana z miejscem na grilla, obok malutkie oczko wodne. Bardzo miła pani właścicielka, jak również panie z obsługi. Naprawdę super kobiety :) Kultura i klasa sama w sobie. Przepyszne śniadania. Wędliny sery itp rzeczy kanapkowe codziennie prawie takie same, ale zawsze coś innego na ciepło. Kiełbaska z wody, parówki, jajecznica z boczkiem, naleśniki. Palce lizać. Oczywiście codziennie wszystko świeżutkie, nic z poprzedniego dnia (zresztą mam co zostawało) :). Bardzo fajny system otwierania drzwi na karty. Pokój ( jak i cały budynek), czysty, schludny, bez ukrytych ,"zamalowanych" wad. Wszystko działało bez żadnych problemów, łazienka czysta, wysoki standard. Zawsze ciepła woda. No nie ma do czego się przyczepić :) Jedyny lekki mankament, to dosyć uciążliwy hałas przejeżdżających samochodów. Budynek położony jest bardzo blisko ulicy. Jednak cała reszta wynagradza to z nawiązką :) Jeśli jeszcze kiedyś zawitamy do Sandomierzu, to nocleg weźmiemy tylko w Willi w ogrodzie. Pozdrowienia dla wszystkich pań z obsługi, oraz właścicielki.

Dziękujemy, PrzemekD72
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Bardzo miłe zaskoczenie - pokoje w willi o dobrym standardzie hotelowym, zarówno pod względem wyposażenia, jak i czystości. Bardzo dobre śniadania - świeże produkty.
Przemiła i pomocna obsługa, jak również właścicielka.
Obiekt dysponuje przepięknym ogrodem, jest bardzo dobrze utrzymany i na każdym kroku widać dbanie o każdy szczegół i czystość.
Serdecznie polecam, szczególnie osobom wymagającym.
Na pewno wrócę.:)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Ines S
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Willa położona kilka minut pieszo od starówki, a wydaje się innym światem. 2 ha ogrodu, chyba wypada nawet nazwać parkiem :) Śniadania bardzo smaczne, obsługa niezwykle miła. Jedyny minus to hałas z ulicy.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, AndziaG3
Zrecenzowano: 21 czerwca 2018

Willa w ogrodzie nie mówi nic bo ten ogród jest wspaniały i godny nawet najlepszych miejsc!!! Obiekt ten położony zaledwie 5 min spacerkiem od starego miasta jest prawdziwą oazą spokoju gdzie można się zrelaksować i naładować baterie do zwiedzania okolicznych atrakcji. Duży wygodny i czysty pokój bardzo miła obsługa oraz smaczne śniadanie są kolejnymi atutami tego miejsca. Wpisujemy ten obiekt na naszą krótką listę i już nie możemy się doczekać kiedy tam wrócimy!!!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, dudalski