“Opcja vegańska nie istnieje!!!!!!”
Bistro Podwale — recenzja

Bistro Podwale
Nr 2 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)

Przyjechaliśmy do Sandomierza na weekend, Bistro Podwale było jedynym miejscem z opcją dla vegan. Niestety to wierutne kłamstwo!!!! Przy telefonicznej rezerwacji stolika w piątek dokładnie zapytałam czy posiadają dania dla vegan, usłyszałam, że oczywiście. W trakcie rozmowy zaznaczyłam, że dla nas to ważny wieczór itd. Mąż otrzymał vege burgera, żałuję że nie zrobiłam zdjęcia, w postaci: rozdeptanej okropnej cieciorki w formie kotleta, na niej pomidor, cebula, karczoch, wszystko zalane keczupem!!!!! do tego sałatka: kawałek pomidora, parę plastrów ogórka z garścią sałaty, bez sosu!!!! Masakra !!!!!! Ja jem mięso, zamówiłam żeberka barbecue, kolejne rozczarowanie: bez smaku , fatalne przyprawy, sos barbecue był im obcy. Podsumowując: fatalne jedzenie, obsługa w postaci śniętych, naburmuszonych kelnerek. Kuchnia vegańska polega na wyjęciu z potrawy wszystkiego co wedle ich uznania nie jest vegańskie. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy, Magdalena0909
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BISTRO P, Właściciel, Bistro PodwaleOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Magdaleno!
Przykro nam, że nie sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom. W naszym menu nie mamy dań typowo wegańskich - są dania wegetariańskie które (jak zaznaczone jest w karcie) możemy dostosować do diety wegańskiej ale nie tworzymy kuchni typowo dla vegan. W tej opcji dostępne vege kaszotto przygotowujemy na oliwie bez mascarpone i grana padano a vege burgera bez bułki (zawiera jajko) i bez majonezu (zawiera jajko). Obsługa powinna Państwa dokładnie poinformować, jak to u nas wygląda. Jeśli nie otrzymali Państwo szczegółowych informacji przepraszam.
Z tego co Pani pisze na własne życzenie poprosili Państwo o wersję dania z ketchupem, który nie jest składnikiem kompozycji (vege burger serwujemy z sosem ziołowy) więc być może dlatego wpłynął on finalnie negatywnie na smak dania. To była Państwa decyzja. Danie serwowane jest również z marynowanym fenkułem a nie karczochem, który smakuje inaczej niż opisany przez Panią w recenzji karczoch.
Uważamy że z kubkami smakowymi gości się nie dyskutuje i nie wszystkie dania będą poprostu każdemu smakować. Jak świadczą opinie na Tripadvisor większość gości pozytywnie ocenia zarówno naszą kuchnię jak i obsługę zatem być może w Państwa przypadku nie mieliśmy do siebie szczęścia.
Pozdrawiam
Iwona Stępień

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie(zupa kurkowa i vege kaszotto).Miła i pomocna obsługa.Przyjemna lokalizacja.Świetny wybór dań.Gorąco polecam.

Dziękujemy, 911alicjak
Zrecenzowano 1 września 2019

Polecam serdecznie. Rewelacyjne potrawy i wywarzone smaki. Po prostu wszystko na wysokim poziomie smaku.

Dziękujemy, Aga T
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie i ładny lokal. Ceny średnio/wyższe. Pracownicy mogliby od czasu do czasu się uśmiechnąć ;)

Dziękujemy, Marcin_Lublin
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła atmosfera i niecodzienny wystrój. Na pewno warto podejść z rynku. Ceny nie najniższe Ok. 30-40zl za danie.

Dziękujemy, PaBlo_BTM

Bistro Podwale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Bistro Podwale? Podziel się wrażeniami!