“Smacznie”
Bistro Podwale — recenzja

Bistro Podwale
Nr 2 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie(zupa kurkowa i vege kaszotto).Miła i pomocna obsługa.Przyjemna lokalizacja.Świetny wybór dań.Gorąco polecam.

Dziękujemy, 911alicjak

Zrecenzowano 1 września 2019

Polecam serdecznie. Rewelacyjne potrawy i wywarzone smaki. Po prostu wszystko na wysokim poziomie smaku.

Dziękujemy, Aga T
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie i ładny lokal. Ceny średnio/wyższe. Pracownicy mogliby od czasu do czasu się uśmiechnąć ;)

Dziękujemy, Marcin_Lublin
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła atmosfera i niecodzienny wystrój. Na pewno warto podejść z rynku. Ceny nie najniższe Ok. 30-40zl za danie.

Dziękujemy, PaBlo_BTM
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Fajne kameralne miejsce mimo że nie na rynku. Położone w pięknym parku. Bardzo dobre jedzenie (jadłem akurat burgera i szczerze polecam) oraz wino domowe. Bardzo miła Pani która nas obsługiwała.

Dziękujemy, TreborAktod

Bistro Podwale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Bistro Podwale? Podziel się wrażeniami!