“Pycha ”

Restauracja Pod Cizemka
Nr 11 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja oferuje piwo regionalne, które jest bardzo dobre. Dania również bardzo pyszne, szybko podane i ilościowo sporo :) Uroczy ogródek letni, gdzie można skosztować posiłek

Dziękujemy, srututu12345

Zrecenzowano 1 września 2019

Wybraliśmy zupę i dania regionalne. Bardzo smaczne. Dla mieszkańców hotelu zniżka 10%. Śmiało możemy polecić. Są też miejsca na powietrzu.

Dziękujemy, RolandWhite
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Byliśmy z narzeczonym Pod ciżemką w sierpniu, zdecydowaliśmy się na restaurację głównie ze względu na dużą ilość do wyboru typowo lokalnego jedzenia oznaczonego w menu- także za to plus. Umiejscowienie przy rynku i piękny dziedziniec także na plus.
Karty menu się nie doczekaliśmy przez 10-15 minut więc poszłam po nią sama, chwilę potem jak przyniosłam kartę kelnerka podeszła do nas pytać o zamówienie....nie mieliśmy nawet czasu przestudiować karty, mam wrażenie patrząc również po innych stolikach że mając kartę obsługa podejdzie, ale karty już nie przyniesie... Zamówiliśmy zalewajkę, sakwę gajowego i bulwę sandomierską oraz deser na wynos- jabłka ze skórką pomarańczową. Zalewajka całkiem ok- w zasadzie gdyby nie było napisane że to zalewajka bylibysmy skłonni uwierzyć że to żurek, ale smaczna była. Sakwa gajowego w sosie pieprzowym: dobra, nie wybitna ale dobra, sosu pieprzowego nie spotkałam, chyba że chodziło o tę odrobinę sosu własnego i może był on z dodatkiem pieprzu? Bulwa sandomierska również dobra, ciekawsza w smaku od sakwy gajowego. Natomiast deserek w słoiczku był jako tako i jego cena niewspółmierna do ilości i smaku, za drogo jak na zwykłe jabłka z goździkami i nutą pomarańczy, nic w tym specjalnego nie było, poprawne.
Rachunku również nie doczekaliśmy się wcale, zdecydowaliśmy się podejść do lady restauracji i zapłacić.
Podsumowując: ani polecam ani nie polecam, oczekiwania były większe, rzeczywistość bardzo średnia. Więcej nie pójdziemy, co nie znaczy że dania nie były dobre- były poprawne.

Dziękujemy, 750katarzyna
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Mój syn i ja odwiedziliśmy restaurację 4.08.2019.Po długim oczekiwaniu przyniesiono mi zupę,ale drugie danie przyniesiono zaraz potem .Czas na zjedzenie zupy 4 minuty!!!
Drugie danie :polędwiczka z" kurkami".Tylko jedna kurka!!!Bardzo drobno posiekana(wielkości główki zapałki).Nie lepiej napisać:" z kurką"?.Do picia herbatę z rumem.Herbata była dobra ,ale rum? BACARDI! Do herbaty Bacardi?
Obsługa miła,ale nie za bardzo kompetentna i uważna. Za dużo pustych przebiegów.(z pustymi rękami).Przechodząc koło gości nie zatrzmują się,żeby zabrać puste naczynia ,czy zapytać się gości czy wszysko w porządku i czy czegoś nie potrzebują.W sumie nie źle,ale małe przeszkolenie personelu dużo by zmieniło

Dziękujemy, Renata S
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Kiedyś - mieli tam znakomite gołąbki. Później - zniknęły z karty dań. Pierogi (nazywane "sakiewkami") - farsz całkiem niezły, ciasto jak na mój gust - nieco za grube.

Dziękujemy, Zbyszko C

Restauracja Pod Cizemka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Cizemka? Podziel się wrażeniami!