Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Gorąco polecam opuścić tłoczny zazwyczaj rynek i udać się na obiad do Willi pod Bramą. Znakomite przystawki jak tatar czy carpaccio mogą być miłą przygrywką. Dania główne podawane na podgrzanych talerzach przygotowane z pietyzmem z naciskiem na jakość a nie ilość. Świetny królik i kaczka. Należy wspomnieć też o bardzo długiej karcie doskonałych win. No i miła obsługa która radziła sobie nawet przy 'pełnym obłożeniu'.

Dziękujemy, Passport43927864089
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia bardzo dobra, karta dosyć krótka ale dla mnie jak najbardziej akceptowalna.
Dania w sobotę w porze typowo obiadowe przyrządzone smacznie, czas bardzo dobry jak na całą salę pełną gości. Miejsce bardzo blisko starówki.
Małym problemem było zaparkowanie samochodu w pobliżu ale nie powinno to wpływać negatywnie na ocenę - każde centrum ma problem z miejscami.
Mogę polecić z czystym sumieniem po wcześniejszym zapoznaniu z menu :)

Dziękujemy, marekwue
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Bardzo miłe wnętrze, przemiła obsługa. Jedzenie znakomite - carpaccio z wołowiny to mistrzostwo. Na danie główne zamówiliśmy stek z polędwicy - wysmażony tak jak chcieliśmy oraz sandacza przepyszny. Bardzo dobra kawa oraz wino z winnicy nieopodal Sandomierza. Kelnerka służyła radą co do jego doboru. Wiedziała skąd pochodzi. Zadziwiające.. ceny przystępne wrócę chętnie jeśli tylko będę w pobliżu bo kilka potraw jeszcze bym spróbowała.

Wskazówka dotycząca pokoi: Opisuje restaurację a nie hotel
Dziękujemy, Ewa B
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Położenie tego barokowego hotelu pozwala na szybkie dotarcie na STARÓWKĘ SANDOMIERZA. Czysto i klimatycznie. W tym hoteliku pokoje są klimatyzowane co w gorącym okresie, gdy na zewnątrz PLUS 33'C, jest dobrodziejstwem. SuperObsługa pomocna i życzliwa zachęca do powrotu. Z przyjemnością POLECAM ten HOTELIK

Dziękujemy, andrzejjans
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma świetne opinie i reklamę, min. chwali się wizyta Pani Gesslerowej ale niestety nasze dania nie nadawały się do konsumpcji-warzywa i mięso twarde -duży ruch w niedzielę chyba spowodował niedopracowane dania.

Dziękujemy, Sylwia P