“Burger”

Pub LAPIDARIUM pod Ratuszem
Nr 1 wśród 1 Bary i puby (Sandomierz)
Kuchnie: Bar, Pub-restauracja
Opis: Znajdziecie nas w piwnicach Ratusza na rynku starego miasta Sandomierz. W LAPIDARIUM można skosztować wiele rodzajów piwa, wina lokalne i inne trunki oraz dobrze zjeść. Serwujemy m.in. rewelacyjne MEGA burgery z mięsa wołowego, podane z dużą ilością warzyw świeżych i marynowanych w occie jabłkowym (według naszego przepisu). Zapraszamy również na wiele innych specjałów z produktów regionalnych.

Kiedyś lepiej nam smakował z tego co pamietamy, ostatnio otrzymaliśmy strasznie bez smakowego ... Mięso brak smaku, słabo zrobione, wzięliśmy do tego frytki ... Trzy sztuki były białe .. dosłownie białe.. nie dało się zjeść..

Dziękujemy, Jolantaa_ed

Dobre jedzonko w przestępnej cenie, karta dość skromna ale może i lepiej, obsługa bardzo miła, dobry stosunek ceny do jakości

Dziękujemy, Artur A

We wrzesniu 2019 r przebywalismy turystycznie w Sandomierzu.Zmęczeni długim zwiedzaniem miasta znajdowalismy odpoczynek w Lapidarium w piwnicy pod Ratuszem.Wygodne kanapy z poduszkami, wspaniałe piwa prosto z Czech , mila profesjonalna obsługa, przystępne ceny i dobra muzyka jazzowa.Wspaniałe klimatyczne miejsce dla Bachusa- turysty.Zawsze sie tam wraca - coś przyciąga.Uwaga schody strome trzeba uważać.Gorąco POLECAMY.

Dziękujemy, Supersmakosz
Zrecenzowano 3 września 2019

Jedno z najsmaczniejszych miejsc w Sandomierzu. Świetna lokalizacja, ciekawe wnętrze. Zawsze duży wybór piw kratowych. Karta sezonowa co jest super, gdyż korzystają z fajnych i smacznych połączeń. Frytki domowe i majonezy ideał, zwłaszcza chilli lub czosnek niedźwiedzi. Ceny bardzo dobre za tak duże porcje. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Angelika J
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedynie mogę przyczepić się do mięsa w burgerze- miało być medium, a było bardziej well done przez co było trochę suche. Burger całościowo smaczny.

Dziękujemy, 267adamb

Pub LAPIDARIUM pod Ratuszem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Pub LAPIDARIUM pod Ratuszem? Podziel się wrażeniami!