“Smacznie i stylowo”

Pub LAPIDARIUM pod Ratuszem
Nr 1 wśród 1 Bary i puby (Sandomierz)
Kuchnie: Bar, Pub-restauracja
Opis: Znajdziecie nas w piwnicach Ratusza na rynku starego miasta Sandomierz. W LAPIDARIUM można skosztować wiele rodzajów piwa, wina lokalne i inne trunki oraz dobrze zjeść. Serwujemy m.in. rewelacyjne MEGA burgery z mięsa wołowego, podane z dużą ilością warzyw świeżych i marynowanych w occie jabłkowym (według naszego przepisu). Zapraszamy również na wiele innych specjałów z produktów regionalnych.

Dobre jedzonko w przestępnej cenie, karta dość skromna ale może i lepiej, obsługa bardzo miła, dobry stosunek ceny do jakości

Dziękujemy, Artur A

We wrzesniu 2019 r przebywalismy turystycznie w Sandomierzu.Zmęczeni długim zwiedzaniem miasta znajdowalismy odpoczynek w Lapidarium w piwnicy pod Ratuszem.Wygodne kanapy z poduszkami, wspaniałe piwa prosto z Czech , mila profesjonalna obsługa, przystępne ceny i dobra muzyka jazzowa.Wspaniałe klimatyczne miejsce dla Bachusa- turysty.Zawsze sie tam wraca - coś przyciąga.Uwaga schody strome trzeba uważać.Gorąco POLECAMY.

Dziękujemy, Supersmakosz
Zrecenzowano 3 września 2019

Jedno z najsmaczniejszych miejsc w Sandomierzu. Świetna lokalizacja, ciekawe wnętrze. Zawsze duży wybór piw kratowych. Karta sezonowa co jest super, gdyż korzystają z fajnych i smacznych połączeń. Frytki domowe i majonezy ideał, zwłaszcza chilli lub czosnek niedźwiedzi. Ceny bardzo dobre za tak duże porcje. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Angelika J
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedynie mogę przyczepić się do mięsa w burgerze- miało być medium, a było bardziej well done przez co było trochę suche. Burger całościowo smaczny.

Dziękujemy, 267adamb
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejce z bardzo miłą obsługą i świetnym jedzeniem. Karta która nie jest rozbuchana do imentu to często dobry znak i tu też ta zasada się sprawdza. Świetnie przyrządzone mięso dobrze skomponowane z resztą dodatków czy to w bułce czy burgerze bez bułki! Bardzo smaczne zupy.
Po ominięciu (na szczęście) kilku lekko nadętych restauracji trafiliśmy do Lapidarium i na pewno będąc w Sandomierzu na pewno tam wrócimy!
Duży plus za lokalne wina.

Dziękujemy, klusjan

Pub LAPIDARIUM pod Ratuszem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Pub LAPIDARIUM pod Ratuszem? Podziel się wrażeniami!