“Burger classic”

Pub LAPIDARIUM pod Ratuszem
Nr 1 wśród 1 Bary i puby (Sandomierz)
Kuchnie: Bar, Pub-restauracja
Opis: Znajdziecie nas w piwnicach Ratusza na rynku starego miasta Sandomierz. W LAPIDARIUM można skosztować wiele rodzajów piwa, wina lokalne i inne trunki oraz dobrze zjeść. Serwujemy m.in. rewelacyjne MEGA burgery z mięsa wołowego, podane z dużą ilością warzyw świeżych i marynowanych w occie jabłkowym (według naszego przepisu). Zapraszamy również na wiele innych specjałów z produktów regionalnych.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedynie mogę przyczepić się do mięsa w burgerze- miało być medium, a było bardziej well done przez co było trochę suche. Burger całościowo smaczny.

Dziękujemy, 267adamb

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejce z bardzo miłą obsługą i świetnym jedzeniem. Karta która nie jest rozbuchana do imentu to często dobry znak i tu też ta zasada się sprawdza. Świetnie przyrządzone mięso dobrze skomponowane z resztą dodatków czy to w bułce czy burgerze bez bułki! Bardzo smaczne zupy.
Po ominięciu (na szczęście) kilku lekko nadętych restauracji trafiliśmy do Lapidarium i na pewno będąc w Sandomierzu na pewno tam wrócimy!
Duży plus za lokalne wina.

Dziękujemy, klusjan
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Skromne, krótkie menu od początku sugerowało, że poza kilkoma specjałami, Lapidarium specjalizuje się w burgerach i nie myliłem się. Fajnie doprawiona, wysmażona zgodnie z życzeniem, soczysta wołowina, świeże dodatki, miękka, trzymająca całość w ryzach bułka. Bekon odrobinę za mało chrupiący, ale w normie! In plus także sposób podania burgerów (papierowa koperta, dzięki której dłonie pozostają relatywnie czyste w czasie jedzenia). Na uwagę zasługują także smaczne, nieco za słone frytki. Najbardziej zaskakuje jednak przyjazny, rzetelny serwis, który z dokładnością odbiera zamówienia i cały czas dba o czystość na stole. Wielki plus! Reasumując, Lapidarium to połączenie świetnej lokalizacji z dobrą kuchnią i profesjonalnym personelem. Pozytywne recenzje w pełni uzasadnione.

Dziękujemy, jakecause
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po recenzjach spodziewałem się czegoś więcej. Nie ma piwa regionalnego- tu wielkie zaskoczenie bo w restauracjach obok jest serwowane. Jedno słowo przychodzi mi do głowy- czerstwo

Dziękujemy, 626dariuszp
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczne miejsce. Piwnica pełna burgerów. Jedzenie autorskie,świeże,duże porcje. Bardzo dobre frytki,z ziemniaków,pieczone na świeżym oleju. Ketchup i majonez robiony przez nich - godny polecenia. Pyszna lemoniada. Dobre mięso do kotletów. Jeżeli znajdą dobry przepis na sos winegret to będzie miejsce "palce lizać".

Dziękujemy, Aldona S

Pub LAPIDARIUM pod Ratuszem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Pub LAPIDARIUM pod Ratuszem? Podziel się wrażeniami!