“Smakowitości”
Cafe Mala — recenzja

Cafe Mala
Nr 4 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dekoracja lokalu,wyraźna i kontrastowa kolorystyka wnętrza czynią miejsce wyjątkowym.Pyszna kawa i smakowite naleśniki(jadłam „na słono”)są godne polecenia.

Dziękujemy, 911alicjak

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Pierwsze miejsce, do którego wszedłem po wielu latach od wyprowadzki z Sandomierza. Naleśniki, te wytrawne (słodkich nie jem) - wyborne. bardzo dobra kawa i herbaty. Pyszne ciasta (zdarzają się od czasu do czasu).
Cafe Mała - to drugi (historycznie - mój pierwszy) fenomen Sandomierza.

Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Polecam cappuccino i espresso - bardzo dobrej jakości, aromatyczna kawa.
Bardzo fajna lokalizacja z możliwością zajęcia miejsca na zewnątrz.
Pyszne lody, świetna tarta z malinami i wreszcie mila obsługa.

Dziękujemy, Kaka W
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka korków od rynku. Warto wstąpić na deser lub kolację naleśnikową :) zjemy tu ma słono i słodko. Oryginalne kawy, np. fiolkowa

Dziękujemy, Maps620535
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Świetnie położona kawiarnia, bo blisko rynku. Bardzo niekonwencjonalny, ale urokliwy wystrój i kolorystyka. Ale nie to jest najważniejsze.
Byliśmy tam na późnym obiedzie i na skromnym śniadaniu. W obu przypadkach wyszliśmy bardzo, bardzo zadowoleni.
Rewelacyjna kawa, świetnie przygotowana i niebywale smaczna! Dawno nie mieliśmy aż tak dużej przyjemności z picia tego napoju. Obiadowe naleśniki - poezja smaku. Rewelacyjne pomysły i bardzo dobry dobór składników - warto być tam wielokrotnie, aby popróbować kolejnych pomysłów szefa kuchni. I jeszcze do tego wszystkiego sprawna, szybka, a nade wszystko miła obsługa - i mamy komplet.
Polecam serdecznie to miejsce - choć trochę z obawą, że następnym razem będą takie tłumy, że dla nas zabraknie miejsca...

Dziękujemy, jacekgornicki

Cafe Mala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Cafe Mala? Podziel się wrażeniami!