Sandomierz
Atrakcja atrakcyjna.

karolbadziag
Gdynia, Polska
Piękna panorama do zobaczenia z góry

Zrecenzowano: 10 września 2019
smak0sz

21.09.2019. Polecam dla wszystkich co lubią krajobrazy widokowe. Warto wejść i zobaczyć panoramę Sandomierza. Bramę Opatowską nie można pominąć. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, karolbadziag
Zrecenzowano: 10 września 2019

Warto wygramolić się te kilka schodów na samą górę, aby przy dobrej widoczności móc obejrzeć wszystkie strony Sandomierza, a także okolice. Pięknie widać jak wije się Wisła, jak wyglądają niektóre kamienice z góry.
Zalecam jednak uwagę na schodach, zwłaszcza przy zejściu, bo schody są dość strome, a stopnie dość płytkie i momentami wyślizgane, ogólnie można łatwo zjechać...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, smak0sz
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zobaczyć panoramę Sandomierza z tego miejsca. Schodami do nieba. Opłata za wstęp. Polecam w pogodny dzień.

Dziękujemy, xmadisx
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Świetna panorama Starego Miasta i okolic. Warto tam wleźć na górę. Nie trzeba za długo przebywać - można narobić mnóstwo pięknych zdjęć. No i widać to, czego nie widać z poziomu chodników sandomierskiej Starówki.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce, które warto zobaczyć w Sandomierzu, trochę wymaga wysiłku, żeby wejść na górę, ale widok jest bardzo piękny

Dziękujemy, Tomek8019