Zapisz
Schody, schody...

Aby wdrapać się na słynną bramę, doradzam stanąć w kolejce przed 9. Potem - zwłaszcza w sezonie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2020
TuBylam
Katowice, Polska

Charakterystyczna brama, która prowadzi nas na rynek. Wiem, że można na niej wejść po schodach na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 lipca 2020
KarolinaxG
Radzionków, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zobaczyć panoramę Sandomierza z tego miejsca. Schodami do nieba. Opłata za wstęp. Polecam w pogodny dzień.

Dziękujemy, xmadisx
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Świetna panorama Starego Miasta i okolic. Warto tam wleźć na górę. Nie trzeba za długo przebywać - można narobić mnóstwo pięknych zdjęć. No i widać to, czego nie widać z poziomu chodników sandomierskiej Starówki.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce, które warto zobaczyć w Sandomierzu, trochę wymaga wysiłku, żeby wejść na górę, ale widok jest bardzo piękny

Dziękujemy, Tomek8019
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ostatnia brama ocalała po wojnach i najazdach. Obowiązkowy punkt programu.
Z góry wieży można podziwiać panoramę miasta.

Dziękujemy, 701piotrw
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Brama wejściowa na Rynek Sandomierski. Z tej strony wchodziliśmy.
Przedsmak tego co czekało nas dalej.
Warto wspiąć się żeby podziwiać panoramę Sandomierza.

Dziękujemy, Jan B