Sandomierz

“Miejsce z potencjałem ale nie warto”
Iluzjon Art Cafe — recenzja

Iluzjon Art Cafe
Zrecenzowano 3 września 2019

Samo połażenie restauracji jest super, gdyż widać z ogródka i okien całą starówkę ale...
obsługa fatalna - ile razy miałam okazje być w środku z racji decyzji znajomych to kelnerzy zawsze nieprzyjemni, długo trzeba czekać na obsługę, czuć że pracują tam od niechcenia co da się mocno odczuć.
w środku strasznie DUSZNO, i nie przyjemy zapach
menu uklejone od brudu i zniszczone co nie koniecznie jest miłe gdy chcesz się zapoznać z kartą
sama oferta nie zmienna od lat i jakościowo bardzo słaba
Jeżeli szefostwo tego nie widzi i nie wyciąga wniosków to znaczy, że nie ma pojęcia o prowadzeniu restauracji. Nie polecam- są znacznie lepsze miejsca w Sandomierzu

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Angelika J

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny sernik z musem malinowym! Wystrój raczej przeciętny, drzwi w toalecie miały bliskie spotkanie z czyjąś pięścią, niezbyt czysto. Poza tym ok.

Dziękujemy, zwiatremwewlosach
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Ja tam chodzę w zasadzie tylko na napoje, i przy okazji - zapalić cygaro. Znakomita pieprzówka. Domowej roboty. Polecam!

Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy cała rodzina na śniadaniu. Jedzenie raczej przeciętne, ale największe rozczarowanie to obsługa. Kelnerzy stoją i rozmawiają przy barze a przy stoliku trzeba czekać 10min na kartę to samo jeżeli chodzi o zamówienie jedzenia. Nawet jak poprosiłam kelnera do stolika i tak podszedł za kilka minut. Kelnerzy podają kawę trzymając ja za brzegi filiżanki. Nie polecam.

Dziękujemy, ewelinao356
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pan kelner to pomyłka. Ja rozumiem że ciężko o dobrego pracownia ale zatrudnianie do obsługi klienta kogoś kto ma tego w nosie? BARDZO długi czas oczekiwania. Przy zamówieniu 2 wrapy i 2 soki wyciskanie z lodem czekać pół godziny?
Sok, jeden, przyszedł z lodem, na drugi DLUGO czekaliśmy, po upomnieniu się o niego dostaliśmy bez lodu... Wrapy tak przeciętne że szkoda nawet komentować... Nie polecam!

1  Dziękujemy, malkol85

Iluzjon Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Iluzjon Art Cafe? Podziel się wrażeniami!