“Pyszny sernik... I tyle 😉”
Iluzjon Art Cafe — recenzja

Iluzjon Art Cafe
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny sernik z musem malinowym! Wystrój raczej przeciętny, drzwi w toalecie miały bliskie spotkanie z czyjąś pięścią, niezbyt czysto. Poza tym ok.

Dziękujemy, zwiatremwewlosach

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Ja tam chodzę w zasadzie tylko na napoje, i przy okazji - zapalić cygaro. Znakomita pieprzówka. Domowej roboty. Polecam!

Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy cała rodzina na śniadaniu. Jedzenie raczej przeciętne, ale największe rozczarowanie to obsługa. Kelnerzy stoją i rozmawiają przy barze a przy stoliku trzeba czekać 10min na kartę to samo jeżeli chodzi o zamówienie jedzenia. Nawet jak poprosiłam kelnera do stolika i tak podszedł za kilka minut. Kelnerzy podają kawę trzymając ja za brzegi filiżanki. Nie polecam.

Dziękujemy, ewelinao356
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pan kelner to pomyłka. Ja rozumiem że ciężko o dobrego pracownia ale zatrudnianie do obsługi klienta kogoś kto ma tego w nosie? BARDZO długi czas oczekiwania. Przy zamówieniu 2 wrapy i 2 soki wyciskanie z lodem czekać pół godziny?
Sok, jeden, przyszedł z lodem, na drugi DLUGO czekaliśmy, po upomnieniu się o niego dostaliśmy bez lodu... Wrapy tak przeciętne że szkoda nawet komentować... Nie polecam!

1  Dziękujemy, malkol85
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie było nam dane zjeść nic z menu bo kelner najzwyczajniej w świecie sobie i nas zapomniał podał piwo drinka a o jedzeniu zapomniał po 45 minutach gęsto soe tłumaczył że mecz....
Ignorancja klienta, brak profesjonalizmu...... Tyle co można napisać

1  Dziękujemy, kejtuniavip864

Iluzjon Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Iluzjon Art Cafe? Podziel się wrażeniami!