Sandomierz
Zrecenzowano: 8 października 2019

Bardzo podobało się mi i mojej dziewczynie. Bardzo wysoki standard wszystkich usług. Napewno wrócimy jeszcze. Będziemy polecać każdemu z naszej rodziny i naszych znajomym żeby odwiedzili to miejsce. Dziękujemy!

Termin pobytu: październik 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, mateusz352019
Zrecenzowano: 29 września 2019

PLUS:
personel sympatyczny - takze w restauracji
"menu" interesujace i dania smaczne
MINUS:
Jest niedopomyslenia aby w takim hotelu nie bylo windy (ani pomocy personelu). Starsze osoby musza same wnosic ciezkie walizki na pierwsze i drugie pietro!!!
System zaslon nie dziala w przypadku okien trojkatnych (pelna okultacja jest niemozliwa)
Akustyka fatalna, slychac rozmowy w pokojach obok.
Muszki w restauracji przeszkadzaja w spozywaniu posilkow.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, a112019
Zrecenzowano: 11 września 2019

Zdecydowanie polecam pobyt w Dwikozach :) Restauracja przewyższa oczekiwania,obsługa przemiła,dworek sam w sobie przepiękny . Wadami były - brak czajnika/lodówki w pokoju,za miękki materac oraz lokalizacja .

Dziękujemy, korkasx
Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo dobre warunki: piękny, wygodny pokój, czyściutko, Duży parking. Super obsługa i wyśmienite śniadania. Świetna alternatywa dla hotel sandomierskich, rzut beretem dla zmotoryzowanych. gorąco polecam!

Dziękujemy, Alina J
Zrecenzowano: 4 września 2019

Piękny dwupokojowy klimatyzowany apartament z mega tarasem, ładna łazienka, telewizory w obu pokojach, lodówka. Obsługa bardzo miła. Pełne wyposażenie. Wykładzina do poprawki, ale to szczegół.
Bardzo polecam i dziękuję.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybrałam apartament. Są dwa i są od frontu. Reszta pokoi z widokiem na las.
Dziękujemy, amgk2508