Sandomierz
Zrecenzowano: 11 września 2019

Zdecydowanie polecam pobyt w Dwikozach :) Restauracja przewyższa oczekiwania,obsługa przemiła,dworek sam w sobie przepiękny . Wadami były - brak czajnika/lodówki w pokoju,za miękki materac oraz lokalizacja .

Dziękujemy, korkasx
Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo dobre warunki: piękny, wygodny pokój, czyściutko, Duży parking. Super obsługa i wyśmienite śniadania. Świetna alternatywa dla hotel sandomierskich, rzut beretem dla zmotoryzowanych. gorąco polecam!

Dziękujemy, Alina J
Zrecenzowano: 4 września 2019

Piękny dwupokojowy klimatyzowany apartament z mega tarasem, ładna łazienka, telewizory w obu pokojach, lodówka. Obsługa bardzo miła. Pełne wyposażenie. Wykładzina do poprawki, ale to szczegół.
Bardzo polecam i dziękuję.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybrałam apartament. Są dwa i są od frontu. Reszta pokoi z widokiem na las.
Dziękujemy, amgk2508
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Bardzo miła i pomocna obsługa. Hotel piękny, jedynie wykładziny powinny przejść gruntowne czyszczenie.
Śniadania fenomenalne, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie.
To samo tyczy się restauracji, pyszne jedzenie na dodatek pięknie podane.
Dla rodzin z dziećmi plac zabaw również na plus.
Z czystym sumieniem polecam.

Dziękujemy, Roving67791741033
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo miła atmosfera,super obsługa ,śniadanie świetne, dla wszystkich coś dobrego, wędliny z wlasnej wędzarni, owoce, deser, jeden minus to brak windy, a drugim minusem jest to ,że recenzja musi mieć 200 znaków

Dziękujemy, direct2019