Sandomierz
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo miła atmosfera,super obsługa ,śniadanie świetne, dla wszystkich coś dobrego, wędliny z wlasnej wędzarni, owoce, deser, jeden minus to brak windy, a drugim minusem jest to ,że recenzja musi mieć 200 znaków

Dziękujemy, direct2019
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo przyjemnie spędzony czas w samym obiekcie hotelowym jak i na terenie pięknego ogrodu.
Urozmaiceniem pobytu był pobyt w pobliskiej Winnicy Sandomierskiej.
Dobre jedzenie, szczególnie bogate menu śniadaniowe.

Dziękujemy, Grażyna i Wiesł... B
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Doskonała baza do zwiedzania Sandomierza i okolic. Bardzo ładny, zadbany dworek.Pokoje czyste i wygodne.Bogaty bufet śniadaniowy oraz bardzo smaczne menu restauracyjne. Miła obsługa. Jedynie mało atrakcji w hotelu, żeby spędzić tutaj dłuższy pobyt. Polecam!

Dziękujemy, marcomartin2019
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Piękne miejsce niedaleko Sandomierza,wygodne spanie i super śniadanko.Obsługa bardzo przyjazna o każdej porze dnia i nocy (akurat podróżowałam nocą i dotarłam nad ranem).Jedynie pan koszący trawkę mógłby trochę później zaczynać pracę, bo goście weselni chyba nie wyspali się, a i ja byłam lekko niedospana.Przydałoby się również późniejsze wymeldowanie,żeby odpocząć po śniadanku w pięknym ogrodzie.

Dziękujemy, dosiaijarek
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po opiniach i swoistej "legendzie" miejsca, spodziewałam się czegoś więcej. Spędziłam tam weekend na weselu i tak - pokoje są czyste, jednak dość standardowe i to raczej z tej niższej klasy. Mój pokój był na najwyższym piętrze i był dość ciemny. Musieliśmy mieć w pokoju dostawka, która okazała się być materacem dmuchany, a obsługa wniosła to do pokoju bez pukania. Słabe.
Na niewątpliwy plus zasługuje duży parking i jedzenie. Śniadanie na pełnym wypasie, obsługa bardzo sprawna i nienachalna. Ogólnie wrażenia na plus, choć wyposażeniem pokoju jestem rozczarowana.

Dziękujemy, Martyna K