“Słabo”
Kosa Ostra — recenzja

Kosa Ostra
Nr 35 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Opis: W Kosie Ostrej poczujesz się wyjątkowo i wyjątkowo zjesz, w przytulnym wnętrzu naszego lokalu otrzymasz to na co masz ochotę włoskie naleśniki, piadiny i makarony, syty zestaw obiadowy. Mamy także coś dla fanów orientalnych smaków! Posiłek główny możesz poprzedzić pysznym kremem lub zupą a na deser zjeść słodkiego naleśnika lub ciacho :)

Jedzenie niesmaczne, obsługa obojętna, kawa lura. Gneralnie szkoda czasu i pieniędzy. Jedynie herbata udana, ale ciężko popsuć Liptona.

Dziękujemy, ToJaDoro

Zrecenzowano 10 września 2019

Omijać szerokim łukiem ! dawno nie spotkałem się w lokalu z tak tragiczną obsługa i tak samo kiepską kawą, masakra przez duże M !

Dziękujemy, smak0sz
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Najtańsza woda z Biedronki nalewana z 1,5 literówek butelki na moich oczkach, w dodatku ciepła - 5 zł. Piwo z nalewka wygazowane. Jednym słowem żenada. Nie polecam nikomu.

Dziękujemy, Zbyszek O
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Nasze głodne brzuchy skierowały się w kierunku kosy ostrej.Był to strzał w dziesiątkę. Bardzo dobre piwo regionalne oraz obydwa wrapy które zamówilismy. Z zadowoleniem polecam to miejsce. Obsługa uprzejma.

Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo opinii, przyciśnięta głodem o wczesnej porze zaryzykowałam i odwiedziłam ten lokal. Nigdy więcej! Odnosząc się do poprzednich opinii:
- kelnerki śpieszą się jak mogą - zgadzam się, tak biegają, że podłoga się trzęsie ( na zewnątrz) i na pewno się nie zrelaksujesz.
- jedzenie. Temat morze. Zamówiłam śniadanie po królewsku, jajecznica mdła, wędlina bardzo słona.
-jeśli cudem chcesz dojść swoją porcję to najlepiej cały czas trzymaj rękę blisko talerza, bo kelnerka tylko czeka, żeby zabrać Twój talerz.

Myślałam, że nie może być już gorzej A jednak! Zamiast smoothie (brak składnika) wzięłam shake czekoladowego. Okrutnie słodki!

Nie wspominając, że po oczekiwaniu na jakąkolwiek kelnerkę, żeby poprosić hą o rachunek dowiedziałam się, że płaci się przy kasie...

Jedna z najgorszych lokalów w którym byłam w życiu!

Dziękujemy, polishgirl0

Kosa Ostra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Kosa Ostra? Podziel się wrażeniami!