“tragiczna kawa i jeszcze gorsza obsługa”
Kosa Ostra — recenzja

Kosa Ostra
Nr 35 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Opis: W Kosie Ostrej poczujesz się wyjątkowo i wyjątkowo zjesz, w przytulnym wnętrzu naszego lokalu otrzymasz to na co masz ochotę włoskie naleśniki, piadiny i makarony, syty zestaw obiadowy. Mamy także coś dla fanów orientalnych smaków! Posiłek główny możesz poprzedzić pysznym kremem lub zupą a na deser zjeść słodkiego naleśnika lub ciacho :)

Omijać szerokim łukiem ! dawno nie spotkałem się w lokalu z tak tragiczną obsługa i tak samo kiepską kawą, masakra przez duże M !

Dziękujemy, smak0sz

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Najtańsza woda z Biedronki nalewana z 1,5 literówek butelki na moich oczkach, w dodatku ciepła - 5 zł. Piwo z nalewka wygazowane. Jednym słowem żenada. Nie polecam nikomu.

Dziękujemy, Zbyszek O
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Nasze głodne brzuchy skierowały się w kierunku kosy ostrej.Był to strzał w dziesiątkę. Bardzo dobre piwo regionalne oraz obydwa wrapy które zamówilismy. Z zadowoleniem polecam to miejsce. Obsługa uprzejma.

Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo opinii, przyciśnięta głodem o wczesnej porze zaryzykowałam i odwiedziłam ten lokal. Nigdy więcej! Odnosząc się do poprzednich opinii:
- kelnerki śpieszą się jak mogą - zgadzam się, tak biegają, że podłoga się trzęsie ( na zewnątrz) i na pewno się nie zrelaksujesz.
- jedzenie. Temat morze. Zamówiłam śniadanie po królewsku, jajecznica mdła, wędlina bardzo słona.
-jeśli cudem chcesz dojść swoją porcję to najlepiej cały czas trzymaj rękę blisko talerza, bo kelnerka tylko czeka, żeby zabrać Twój talerz.

Myślałam, że nie może być już gorzej A jednak! Zamiast smoothie (brak składnika) wzięłam shake czekoladowego. Okrutnie słodki!

Nie wspominając, że po oczekiwaniu na jakąkolwiek kelnerkę, żeby poprosić hą o rachunek dowiedziałam się, że płaci się przy kasie...

Jedna z najgorszych lokalów w którym byłam w życiu!

Dziękujemy, polishgirl0
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznijmy od obsługi. Panie bardzo sympatyczne, uwijają się jak mogą. Ludzie byli uprzedzani o wydłużonym czasie oczekiwania na danie, ze względu na wzmożony ruch. Faktycznie była masa ludzi w weekend. Dodatkowo przypominam, że dania nie przyrządzają kelnerki a kucharze. Od nich też zależy ile czekamy. Mój czas oczekiwania to nieco ponad 20 min. Szarpana wieprzowina w marynacie to miód na me usta. Przepyszne buksy. Niestety po zamówieniu naleśnika, okazało się po paru minutach dopiero !!! że naleśnika nie będzie bo zabrakło składnika. Za to weszła dodatkowa porcja bekonu do buksa ;) Niestety same burgery nieco chlodne. Standardowo piwek z menu zabrakło, nie wiem co to za plaga w lokalach. Cydr bardzo smaczny. Czysto, schludnie. Warto poczekać, uprzednio dowiadując się o czas. To nie kosztuje, a zaoszczędzi nerwów ;)

Dziękujemy, PrzemekD72

Kosa Ostra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Kosa Ostra? Podziel się wrażeniami!