“kłopocik”
Pizzeria San Domingo — recenzja

Pizzeria San Domingo
Nr 22 wśród 48 Restauracje (Sandomierz)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

byłam tam kilka razy i odczucia mam mieszane. po pierwsze pizza przepyszna, ciasto niespotykanie smakowite, dodatki albo już skomponowane albo do wlasnych potrzeb można dostosować wedle uznania i gustu. sałatki również bardzo udane, ciekawie podane i smaczne, kawa niemalże doskonalała. jeżeli zatem chodzi o menu, niczego zarzucić się nie da. co mnie jednak zraziło; otóż w najgorszy upadł była wyłączona klimatyzacja wewnątrz pomieszczenia, jedzenie natomiast na świeżym powietrzu w dzikim upale do przyjemnych nie należało. poza tym obsługa niemrawo - nieudolna i powolna, bardziej zainteresowana własnymi problemami (o których głośno rozprawia) aniżeli klientelą, nie zawsze dania podane zgodne są z zamówionymi. zaletą tego miejsca jest niewątpliwie obszerny parking, ale teren parkingu nie jest właściwie odgrodzony od stolików, stąd jedzenie "pod chmurką" będzie zawsze w towarzystwie spalin. generalnie polecam ze względu na menu, ale poczekam na nową obsługę i jakąś zieleń pomiędzy betonem a miejscem do spożywania posiłków.

Dziękujemy, Anna G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SanDomingoO, Kierownik ds. PR, Pizzeria San DomingoOdpowiedź udzielona 22 października 2019

Szanowna Pani,
dziękujemy za miłe słowa dotyczące naszego menu. Co się tyczy obsługi to mamy nadzieję, że nasza obecna kadra spełni Pani oczekiwania. Natomiast nasz parking został już oddzielony od terenu ogródka ozdobnymi skrzynkami co mamy nadzieję poprawi komfort naszych Klientów.

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Pizzeria poza ścisłym centrum jednak warto zboczyć z trasy dla tego jedzenia. Pizza typowo włoska na cienkim chrupiącym cieście. Pyszne lody i lemoniada. Obsługa bardzo miła. Dużym atutem jest darmowy parking! Bardzo polecam!

Dziękujemy, JoaKw

Dziękujemy za miłe słowa. Staramy się by było smacznie, świeżo i w miłej atmosferze :)

Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza jaką jadłem w Sandomierzu. Ciasto wypiekane w piecu opalanym drewnem, cienkie, chrupiące i zachowujące tą chrupkość do ostatniego kawałka (chyba, że ktoś jest niejadkiem). Dodatki to już kwestia smaku, ale składnikom zarzucić niczego złego nie można. Do tego bardzo miła obsługa i przyjemny wystrój. Mimo, że lokal jest nieco oddalony od Starówki, warto go odwiedzić i posmakować pyszności. Ja na pewno będę wracał do San Domingo.

Dziękujemy, 832pawe_s

Dziękujemy za pochlebną opinię. Co prawda nasz lokal nie jest położony na Starówce ale spacer z zamku do naszego lokalu zajmuje zaledwie kilka minut. Nasze ciasto swoją chrupkość zawdzięcza oryginalnej włoskiej mące stosowanej do jej wyrobu.

Zrecenzowano 10 lutego 2019

Przytulne miejsce ze świetną kuchnią. Dania z dobrej jakości składników. Smak potraw zaskakujący, niespotykany w okolicy. Wyróżniający się lokal, godny polecenia.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, pizzaman2019

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :)

Pizzeria San Domingo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria San Domingo? Podziel się wrażeniami!