“kłopocik”
Pizzeria San Domingo — recenzja

Pizzeria San Domingo
Nr 24 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

byłam tam kilka razy i odczucia mam mieszane. po pierwsze pizza przepyszna, ciasto niespotykanie smakowite, dodatki albo już skomponowane albo do wlasnych potrzeb można dostosować wedle uznania i gustu. sałatki również bardzo udane, ciekawie podane i smaczne, kawa niemalże doskonalała. jeżeli zatem chodzi o menu, niczego zarzucić się nie da. co mnie jednak zraziło; otóż w najgorszy upadł była wyłączona klimatyzacja wewnątrz pomieszczenia, jedzenie natomiast na świeżym powietrzu w dzikim upale do przyjemnych nie należało. poza tym obsługa niemrawo - nieudolna i powolna, bardziej zainteresowana własnymi problemami (o których głośno rozprawia) aniżeli klientelą, nie zawsze dania podane zgodne są z zamówionymi. zaletą tego miejsca jest niewątpliwie obszerny parking, ale teren parkingu nie jest właściwie odgrodzony od stolików, stąd jedzenie "pod chmurką" będzie zawsze w towarzystwie spalin. generalnie polecam ze względu na menu, ale poczekam na nową obsługę i jakąś zieleń pomiędzy betonem a miejscem do spożywania posiłków.

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Pizzeria poza ścisłym centrum jednak warto zboczyć z trasy dla tego jedzenia. Pizza typowo włoska na cienkim chrupiącym cieście. Pyszne lody i lemoniada. Obsługa bardzo miła. Dużym atutem jest darmowy parking! Bardzo polecam!

Dziękujemy, JoaKw
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza jaką jadłem w Sandomierzu. Ciasto wypiekane w piecu opalanym drewnem, cienkie, chrupiące i zachowujące tą chrupkość do ostatniego kawałka (chyba, że ktoś jest niejadkiem). Dodatki to już kwestia smaku, ale składnikom zarzucić niczego złego nie można. Do tego bardzo miła obsługa i przyjemny wystrój. Mimo, że lokal jest nieco oddalony od Starówki, warto go odwiedzić i posmakować pyszności. Ja na pewno będę wracał do San Domingo.

Dziękujemy, 832pawe_s
Zrecenzowano 10 lutego 2019

Przytulne miejsce ze świetną kuchnią. Dania z dobrej jakości składników. Smak potraw zaskakujący, niespotykany w okolicy. Wyróżniający się lokal, godny polecenia.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, pizzaman2019

Pizzeria San Domingo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria San Domingo? Podziel się wrażeniami!