“Kosmici w Sandomierzu”
Restauracja Widnokrąg — recenzja

Restauracja Widnokrąg
Nr 5 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)

Dlaczego ci kosmici wylądowali w Sandomierzu? Nie wiadomo. Skąd się wzięli? Nie wiadomo. Ale koniecznie trzeba ich odwiedzić - wśród dziesiątek lokali w Sandomierzu serwujących turystyczną sieczkę Widnokrąg wyróżnia się wszystkim: wyglądem, kuchnią, obsługą. Właśnie: obsługiwał nas młody człowiek, którego wiedza na temat serwowanych dań, ich przygotowania, oferowanych win po prostu zwalała z nóg. I do tego widać, że mu zależy. Naprawdę dawno tak nie byłem obsłużony.
Jedyna uwaga: trzeba by pomyśleć o wygodniejszych siedzeniach w ogrodzie od strony Bramy.

Dziękujemy, Piotr B

Świetne przystawki łosoś i krem z sałaty rzymskiej, jeszcze lepsze perliczka i polędwica wołowa ale najlepszy był deser sernik z koperkiem i konfiturą z rokitnika. Wino serwowane na kieliszki to miejscowa Hibia z winnicy Płochockich ( bardzo polecam) i shiraz od Cedeberg z RPA (doskonały). Obsługa bardzo miła i profesjonalna, pozdrawiamy Panią kelnerkę ( nie pamiętam imienia).

Dziękujemy, _ukaszp749
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo miła obsługa
Bardzo smaczne wykwintne dania.
Nie dla każdego i całe szczęście. 07.09.2019 mieliśmy okazję być tam na kolacji. Byliśmy światkami jak jeden rozkrzyczany pan ze swoimi dziećmi chciał na kelnerach wymusić coś na co kelnerzy nie chcieli się zgodzić i w wym momencie powiedział że daje im 1 na ich stronie . Żenada!!. Po czym opuścił lokal i oczywiście zrobił co zapowiedział. Oczywiście wszyscy goście lokalu bardzo się ucieszyli że on ze swoją rozkrzyczana rodziną opuścili lokal.

1  Dziękujemy, Alicja911
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo ładna restauracja, z krótką ale dobrą kartą (również danie dla wegetarian). Świetne lemoniady i kawa. Miła obsługa. Dziękuję i bardzo polecam.

Dziękujemy, amgk2508
Zrecenzowano 1 września 2019

Piękna restauracja ze świetną kuchnią i profesjonalną obsługą. Odwiedzę to miejsce po raz kolejny przy najbliższej okazji. Bardzo polecam (szczególnie koperkowy sernik)

Dziękujemy, Damian M

Restauracja Widnokrąg — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Widnokrąg? Podziel się wrażeniami!