“Doskonałe steki”
Restauracja Widnokrąg — recenzja

Restauracja Widnokrąg
Nr 5 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo ładna restauracja, z krótką ale dobrą kartą (również danie dla wegetarian). Świetne lemoniady i kawa. Miła obsługa. Dziękuję i bardzo polecam.

Dziękujemy, amgk2508

Zrecenzowano 1 września 2019

Piękna restauracja ze świetną kuchnią i profesjonalną obsługą. Odwiedzę to miejsce po raz kolejny przy najbliższej okazji. Bardzo polecam (szczególnie koperkowy sernik)

Dziękujemy, Damian M
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy w grupie 4 doroslych i 3 dzieci. Krotka karta pozwala na szybki wybor dań i skupieniu sie na tym co najlepsze. Bardzo dobra zupa z rakow i poledwiczki. Pieknie przybrana salatka z kaczka choc tu minus-mieso w salatce bylo z nogi a nie z piersi w dodatku rozdrobnione co nie tylko psulo efekt wizualny ale smakowalo duzo gorzej. Zaskakujacy sernik koperkowy i chrupiacy gofr marchewkowy. Obsluga super mila. Na pewno wrocimy.

Dziękujemy, zuzannao2014
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie zawiedliśmy się!!! Cena adekwatna do walorów smakowych i estetycznych. Super miejsce, super jedzenie, super obsługa!!!! Polecamy!!!

Dziękujemy, 642jarekp
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Wspaniałe, zaskakujące miejsce. Z dbałością o szczegóły nie tylko jeśli chodzi o kuchnię, ale również o wystrój i obsługę. Każdy powinien się tu zatrzymać. Byłam pozytywnie zaskoczona i na pewno wrócimy jeszcze do Sandomierza, właśnie ze względu na to miejsce.

Dziękujemy, marta_deni

Restauracja Widnokrąg — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Widnokrąg? Podziel się wrażeniami!