Sandomierz

“Genialne miejsce i świetna kuchnia!”
Restauracja Widnokrąg — recenzja

Restauracja Widnokrąg
Nr 5 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Zrecenzowano 1 września 2019

Piękna restauracja ze świetną kuchnią i profesjonalną obsługą. Odwiedzę to miejsce po raz kolejny przy najbliższej okazji. Bardzo polecam (szczególnie koperkowy sernik)

Dziękujemy, Damian M

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy w grupie 4 doroslych i 3 dzieci. Krotka karta pozwala na szybki wybor dań i skupieniu sie na tym co najlepsze. Bardzo dobra zupa z rakow i poledwiczki. Pieknie przybrana salatka z kaczka choc tu minus-mieso w salatce bylo z nogi a nie z piersi w dodatku rozdrobnione co nie tylko psulo efekt wizualny ale smakowalo duzo gorzej. Zaskakujacy sernik koperkowy i chrupiacy gofr marchewkowy. Obsluga super mila. Na pewno wrocimy.

Dziękujemy, zuzannao2014
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie zawiedliśmy się!!! Cena adekwatna do walorów smakowych i estetycznych. Super miejsce, super jedzenie, super obsługa!!!! Polecamy!!!

Dziękujemy, 642jarekp
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Wspaniałe, zaskakujące miejsce. Z dbałością o szczegóły nie tylko jeśli chodzi o kuchnię, ale również o wystrój i obsługę. Każdy powinien się tu zatrzymać. Byłam pozytywnie zaskoczona i na pewno wrócimy jeszcze do Sandomierza, właśnie ze względu na to miejsce.

Dziękujemy, marta_deni
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

To zdecydowanie godne polecenia miejsce w Sandomierzu. O ile ogrom lokali w tym mieście - zwłaszcza usytuowanych w pobliżu rynku - bazuje na jednorazowym kliencie, który "przejeżdża" wycieczkowo i jakość serwowanych potraw pozostawia po sobie co najwyżej zgagę to tu chce się wrócić.
Począwszy od przemiłej i kulturalnej obsługi po niezwykle ciekawe i niebanalne potrawy.
Poza smakiem gość czerpie frajdę z niezwykłej estetyki podawanych potraw. Właściwie trudno polecić coś konkretnego bo każda z potraw, które miałem przyjemność testować przy moich trzech wizytach była wielką przyjemnością.
Ciekawostką jest, że karta win liczy sobie sześć stron i zawiera obok polskich regionalnych specjałów także doskonałe wina z całego świata w szerokim przekroju cen. Miejsce najzwyczajniej piękne i pięknie prowadzone

Dziękujemy, takasytuacja77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Widnakrag, Kierownik ds. gości, Restauracja WidnokrągOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą i szczegółową recenzję.
W Widnokręgu staramy się dla naszych Gości, abyśmy mogli zobaczyć ich ponownie u nas, bo to dla nas największe wyróżnienie.
Czytając Pana słowa czujemy jeszcze większą motywację, aby każdego dnia starać się dla Państwa jeszcze mocniej.
Dziękujemy za słowa o naszej karcie win, bardzo staraliśmy się, aby można było degustować u nas tego rodzaju trunki, tym bardziej nas to cieszy.
Serdecznie pozdrawiam i wraz z całym zespołem czekam na Pana kolejne odwiedziny,
Marek Staniak,
Kierownik Serwisu Restauracji "Widnokrąg"

Restauracja Widnokrąg — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Widnokrąg? Podziel się wrażeniami!