“Niedzielny obiad”
Restauracja Widnokrąg — recenzja

Restauracja Widnokrąg
Nr 5 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie zawiedliśmy się!!! Cena adekwatna do walorów smakowych i estetycznych. Super miejsce, super jedzenie, super obsługa!!!! Polecamy!!!

Dziękujemy, 642jarekp

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Wspaniałe, zaskakujące miejsce. Z dbałością o szczegóły nie tylko jeśli chodzi o kuchnię, ale również o wystrój i obsługę. Każdy powinien się tu zatrzymać. Byłam pozytywnie zaskoczona i na pewno wrócimy jeszcze do Sandomierza, właśnie ze względu na to miejsce.

Dziękujemy, marta_deni
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

To zdecydowanie godne polecenia miejsce w Sandomierzu. O ile ogrom lokali w tym mieście - zwłaszcza usytuowanych w pobliżu rynku - bazuje na jednorazowym kliencie, który "przejeżdża" wycieczkowo i jakość serwowanych potraw pozostawia po sobie co najwyżej zgagę to tu chce się wrócić.
Począwszy od przemiłej i kulturalnej obsługi po niezwykle ciekawe i niebanalne potrawy.
Poza smakiem gość czerpie frajdę z niezwykłej estetyki podawanych potraw. Właściwie trudno polecić coś konkretnego bo każda z potraw, które miałem przyjemność testować przy moich trzech wizytach była wielką przyjemnością.
Ciekawostką jest, że karta win liczy sobie sześć stron i zawiera obok polskich regionalnych specjałów także doskonałe wina z całego świata w szerokim przekroju cen. Miejsce najzwyczajniej piękne i pięknie prowadzone

Dziękujemy, takasytuacja77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Widnakrag, Kierownik ds. gości, Restauracja WidnokrągOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Szanowny Panie,
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą i szczegółową recenzję.
W Widnokręgu staramy się dla naszych Gości, abyśmy mogli zobaczyć ich ponownie u nas, bo to dla nas największe wyróżnienie.
Czytając Pana słowa czujemy jeszcze większą motywację, aby każdego dnia starać się dla Państwa jeszcze mocniej.
Dziękujemy za słowa o naszej karcie win, bardzo staraliśmy się, aby można było degustować u nas tego rodzaju trunki, tym bardziej nas to cieszy.
Serdecznie pozdrawiam i wraz z całym zespołem czekam na Pana kolejne odwiedziny,

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce i przepyszne jedzenie, do tego bardzo sympatyczna, wesoła i pomocna obsługa. Czegóż chcieć więcej. Dziękujemy za wspaniałe doświadczenie i polecamy wszystkim! :)

Dziękujemy, 472marcinm

Panie Marcinie,
Dziękujemy serdecznie za Pana recenzję, ogromnie nam miło czytając tak piękne słowa i jesteśmy jeszcze mocniej zmotywowani, aby tworzyć razem z naszymi Gośćmi, wyjątkowe miejsce.
Ciepło pozdrawiam z Sandomierza i wraz z całym zespołem czekamy na Pana kolejną wizytę,

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Miejsce bardzo miłe i przyjazdne. Jedzenie bardzo smaczne, ciekawe polaczenie smaków. Bardzo elegancko podane! Jeśli ktoś szuka schabowego z surówką to zdecydowania nie jest miejsca dla niego! Obsługa na na najwyższym poziomie. Bardzo miła pomocna w kazdej sytuacji. Dla klientów z małym dzieckiem życzliwi i troskiliwi. Dawno nie spotkaliśmy takiego poziomu serwisu! Gorące polecam

Dziękujemy, Artur J

Panie Arturze,
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą recenzję. Dziękujemy za słowa o obsłudze, staramy się być najlepsi tak jak nasi Goście. Bardzo nam miło, Pana słowa działają tym bardziej motywująco na wszystkich tworzących Widnokrąg.
Serdecznie pozdrawiam wraz z całym zespołem, już nie możemy doczekać się Państwa kolejnej wizyty,

Restauracja Widnokrąg — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Widnokrąg? Podziel się wrażeniami!