Sandomierz

“Nigdy już tam nie chcę jeść...”
Bar Jakub — recenzja

Bar Jakub
Nr 29 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Zrecenzowano 6 września 2019

Zapowiadało się dobrze - menu krótkie ale każdy mogł coś dla siebie wybrać.Nasze oczekiwania też nie były wygórowane.Ale rozczarowanie rozwiała już zupa... Rozgotowane warzywa - trudno było je rozpoznać ,zero smaku (kalafiorowa) , mam wrażenie , że ugotowana z mrożonej mieszanki...Pierogi z kapusta i grzybami porażka - ciasto twarde, farsz jedna mamałyga bez smaku. Surówki do drugiego - to tylko szatkowana kapusta bez przypraw.

Dziękujemy, Tony L

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Miejsce nie zachwyca wyglądem ani wystrojem ale jeżeli chcemy zjeść tanio i dobrze to bardzo polecam. Pierogi z kapustą i grzybami bardzo smaczne i to w cenie 13 zł za 12 szt. Jedyny minus to, że były okraszone tłuszczem i skwarkami ( ja takiej okrasy nie lubię i to tylko subiektywna ocena). Zupa dnia, a był nim rosół w cenie 6 zł bardzo dobry. Pomimo sporego ruchu godzina 14 dania bardzo szybko wydawane (czas oczekiwania na pierwsze danie ok. 15 min). Jednym słowem polecam z czystym sumieniem zjeść tam pyszny i niedrogi obiad.

Dziękujemy, Marlena J
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nas nie zachęcało wyglądem, wystrojem ani położeniem (wokół księża, dewocjonalia... totalnie nie mój klimat) ALE... PIEROGI ZA 13 zł (w centrum) zdobyły nasze serca zależało nam na szybkim, dość tanim obiedzie, jednak nie typowym fast foodzie. Bar Jakub obronił się smakiem i przesympatyczną obsługą. Nad przytłaczajacym wnętrzem można jeszcze popracować.

Dziękujemy, elroyek
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla nas wszysto ok mimo sporego ruchu godz 14 zamowione dania trafiły na nasz stolik bardzo szybko rosołek i schab pieczony jak domowe cena do jakosci i wielkosci potraw adekwatna polecam

Dziękujemy, Marcin W
Zrecenzowano 15 lutego 2019

W dużym skrócie - tanio i smacznie
Na miejscu mamy mały wybór jedzenia, ale jest za to świeże i smaczne.
Miejsce to piwnicy urządzona na pseudo restauracje, niezbyt wyszukany klimat ale jak ktoś chce po prostu zjeść dobrą karkówkę, pierogi czy placek i nie chce przepłacić to spokojnie polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Michał K

Bar Jakub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Bar Jakub? Podziel się wrażeniami!