Zapisz
Obowiązkowe miejsca dla fanów serialu.

Uważam, że to obowiązkowe miejsce dla fanów serialu Ojciec Mateusz. Doskonale przedstawione figury... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2020
Kamcia_xx
Dla fanów serialu

Pokoje oddające klimat serialu :) Można chociaż na chwilę poczuć się jak aktor/ka. Miła obsługa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2020
zuzacze
Świdnica, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudów nie ma ale....miejsce związane z serialem. Bardzo fajne gabinety. Krótko zwięzłe i na temat. Polecam

Dziękujemy, xmadisx
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wizyta w tym miejscu zajęła nam ok 15 minut. Figury woskowe nie oddają za bardzo podobieństwa bohaterów filmu, no może poza ojcem Mateuszem. Oprócz zdjęć z figurami można jeszcze zrobić sobie odcisk palca. Także bez rewelacji. Odnośnie personelu: pani kasjerka rozmawiała przez prywatny telefon i traktowała nas jak zło konieczne, przed nami była rodzina z dziećmi i dwoma wózkami, ale niestety kasjerka nie miała ochoty wskazać im miejsca na pozostawienie wózków. Pan, który wpuszcza już na salę miły, ale dopiero po zadaniu mu pytań opowiada bardzo szczegółowo o wystawie i kręceniu filmu. Także warto go zagadnąć ;) jak dla mnie (serialu nie oglądam, widziałam tylko 1 odcinek) szału nie ma.

Dziękujemy, Mirabilis-Podlasie
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna wystawa z elementami scenografii i woskowymi postaciami głównych bohaterów znanego serialu Ojciec Mateusz.

Dziękujemy, slawomirb87
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Kilka ekspozycji zebranych na piętrze jednego z budynków w Rynku. Największe wrażenie zrobiła na nas pierwszy salonik z Natalią i Waldkiem, gdyż rzeczywiście figury bardzo dobrze odzwierciedlają aktorów. Można skosztować pierogów od Natalki ;) Pozostałe figury wypadają troszkę gorzej. Miejsce jest ciekawe, możliwość fotografowania się z figurami czy w areszcie są z pewnością frajdą dla dzieci. Minusem jest stosunkowo wysoka cena, w przypadku rodziny 2+2 to prawie 60 zł za kilka pomieszczeń do obejrzenia. Jeśli do tego doliczymy ceny w sklepiku za gadżety związane z serialem to atrakcja staje się dość droga. Ulga jest praktycznie niezauważalna, studentom ona nie przysługuje, a małe dzieci również płacą.

1  Dziękujemy, peregrineML
Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z wycieczką szkolną. Mimo tego, że młodzież dwunastoletnia słabo kojarzy sam serial, to już wejście do pomieszczeń, figury woskowe, możliwość wczucia się w klimat, zrobienia zdjęć, pozaglądania we wszystkie kąty i zamknięcia się w celi razem ze śpiący wojskowym wiezniem zrobiły na młodzieży dobre wrażenie. Spędziliśmy tam prawie godzinę. Radość wielka.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, elroyek