Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza wizyta w Sandomierzu. Mega lokalizacja. Hotel przy samym Rynku. Bardzo miła i uczynna obsługa. Pokój czysty, niewielki. Na minus trochę sypiaca się łazienka. Ale ogólnie super miejscówka. Śniadania obfite i bardzo smaczne. Restauracja serwuje popoludnu bardzo smaczne potrawy. Inne niż w pozostałych knajpach. Goście hotelowy maja10 % rabatu. Gorąco polecam ten hotel.

Dziękujemy, 627tomaszr
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Urodziny w Sandomierzu. Pojechaliśmy w 8 osób do Sandomierza. Noclegi w hotelu Pod Ciżemką. Bardzo miła obsługa. Bardzo klimatyczne miejsce. Odwiedziliśmy winnicę Nad Jarem. Kolacja w restauracji Widnokrąg a potem degustacja miejscowych win w kawiarni hotelu Pod Ciżemką. Niezapomniany weekend. Polecamy.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, andrzejb10
Zrecenzowano: 23 listopada 2018

Warto w tym hotelu zamieszkać i jak masz szczęście może będziesz miał widok na piękny sandomierski rynek. Hotel jest bardzo malutki zaledwie kilka pokoi chyba 9. Wszystkie są umiejscowione na ostatniej kondygnacji. Dla starszych i nie lubiących chodzić po schodach to będzie bardzo duży problem. Pokoje bardzo czyste i praktycznie zaprojektowane. Łóżka wygodne, internet doskonały, a łazienka kompatybilna nie za duża nie za mała. Mini barek w pokoju z cenami jak w hotelu 5* , ale jak masz potrzebę to możesz skorzystać. Woda mineralna gratis!!!. Śniadanie jak na liczbę pokoi co za tym idzie gości spełnia 3*. stół szwedzki wszystko co ma być to jest. Największy plus nie dają tej ochydnej kawy śniadaniowej rozpuszczalnej z automatu ( większość hoteli w Polsce )tylko rewelacyjną kawę expresso. Parking płatny 10 zł oddalony od hotelu jakieś 100 metrów. Polecam

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Barada107
Zrecenzowano: 5 października 2018

Ciężko się czegoś doczepić. Trzy gwiazdki w cenie 185 zł. Czysto, miła obsługa. Pokoje w liczbie 9 na drugim piętrze budynku. Parter to recepcja i kawiarnia, pierwsze piętro restauracja w której serwowane są śniadania.

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Damian J
Zrecenzowano: 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem pierwszy raz w Sandomierzu wybrałem ten hotel trochę w ciemno i wartalo zaryzykować. Hotel w starej kamienicy w samym centrum, wszedzie blisko. Pokoje czyste przytulne dobrze wyposażone. Obsługa hotelowa bardzo pomocna miła. Śniadania serwowane dla klientów wspaniałe obsługa wspaniała miła uśmiechnięta. Hotel posiada parking zamkniety kilka metrów od hotelu. Polecam warto tam wpaść

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, AndrzejKl