“Obsługa i jedzenie pierwsza klasa! :)”
MOMO Bistro — recenzja

MOMO Bistro
Nr 25 wśród 49 Restauracje (Sandomierz)
Opis: Tworzymy miejsce, gdzie z przyjemnością odpoczniesz przy filiżance aromatycznej kawy, smacznie zjesz i zrelaksujesz się przy ulubionym drinku :)
Zrecenzowano 4 września 2019

Wpadłam tam w ostatnim momencie po całym dniu zwiedzania miasta. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie obsługa i podejście do klienta (mimo że już zamykano z uśmiechem podano nam obiad). Obsługa zwyczajnie interesowała się gośćmi - czy wszystko jest smaczne, czy niczego nie trzeba... To miłe :) Wystrój bistro nie powalał ale lokal nadrabiał smakiem dań. Dodam że ceny nie były wygórowane. Jeśli wrócę do Sandomierza zajrzę tam.

Dziękujemy, Agnieszka K

Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Niestety w środku bardzo duszno a na zewnątrz z każdej strony palacze. Jedzenie dobre. Świeże i oryginalne dania chociaż karta dań to zapisana ręcznie i skserowana kartka A4 włożona w koszulkę ;) Ceny do zaakceptowania, porcje duże ( jak dla mnie aż za duże ale można dostać pojemnik "na wynos" ) Bardzo duży minus za włos w kaszotto. Takie coś poważnie zniechęca do lokalu.

Dziękujemy, Zofia D
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Szarlotka własnej roboty bardzo smaczna. Kawa dobrej mocy i pijesz ile chcesz za dobrą cenę. Konsumpcja również na wolnym powietrzu. Polecam

Dziękujemy, miros_awf2014
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna wielka porażka://nie polecam ,jedzenie h.jowe, wystrój porażka, dziad z pilotem w ręku za barem wyglądał tak jakby za kare tam pracował. Zapraszam jak ktoś nie wierzy ://.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 194 015
Zrecenzowano 21 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe i przytulne miejsce. Jedzenie wyśmienite i zawsze świeże idealne miejsce zarówno dla rodzinny obiad jak i dla par pragnących spędzić romantyczną kolacje serdecznie polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Barbarka S

MOMO Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w MOMO Bistro? Podziel się wrażeniami!