“Inaczej...”
W Starej Piekarni — recenzja

W Starej Piekarni

W lokalu tzw. "krótka karta" a to znaczy że nie ma wielkiego wyboru. W środku długie stoły i ławy, więc jeśli ktoś szuka odosobnienia - tu go nie znajdzie. Bardzo dobry chleb, ceny nieco wygórowane, ale jedzenie smaczne.

Dziękujemy, -joanna-od-2016

20.09.2019. Na pierwszy rzut oka po wejściu, fajny prosty klimat. Długie stoły, bochny chleba, poczęstunek jak się okazało bardzo dobrego chleba ze smalcem. No i prosta, krótka karta. I na tym dobrego koniec. Żur staropolski ciekawy, do zjedzenia,szału brak. No i tutejsza kompromitacja. Zamówiłem gołąbki z mięsem i ryżem. Dostałem zawinięty ryż z odrobiną mięsa, zawinięte w liść kapusty. W dodatku farsz był suchy, bez smaku, brak przypraw. Przykre, że niby proste danie a można to schrzanić totalnie. Oczywiście znajdą się smakosze ryżu z kapustą, ale niech nie określają tego jako gołąbki. Druga sprawa. Za dwie porcje pseudo gołąbków plus żur i bochen chleba, zapłaciłem 61 złotych. Przegięcie totalne i naciąganie ludzi. Plus za dobry i tylko dobry chleb. Nie polecam, bo szkoda czasu i pieniędzy.

Dziękujemy, karolbadziag

Ogólnie to pysznie. Bardzo dobry żurek, na zakwasie, z kiełbasą, jajkiem. Pyszny chleb że smalcem, do tego domowa kiełbaska. Miła i uśmiechnięta obsługa.

Dziękujemy, Rafal O
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Chcesz zjeść coś innego niż hamburger czy zapiekanka? Przyjdź tutaj. Smaczne, proste polskie jedzenie, pyszny chleb ze smalcem na przystawkę. Polecam!!!

Dziękujemy, Mariusz M
Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie proste lecz pyszne. Czuć tu serce na talerzu. Wiem to frazes ale naprawdę każdy tu jadł ze smakiem. Okazuje się , że najważniejsza jest atmosfera no i uczciwe jedzenie. Już na wstępie zapraszają do darmowego kosztowania chleba, smalcu, kiełbasy, ogórków. My jedliśmy zakewajkę, żurek, pierogi z pieca z mega farszami. Cudne miejsce POLECAM
Kupiliśmy też chleb do domu i był bardzo smaczny.

Dziękujemy, Magdalena S

W Starej Piekarni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w W Starej Piekarni? Podziel się wrażeniami!